Bonusy Mundial

Wielu graczy ma swojego ulubionego bukmachera, z którego nie ruszy się za żadne skarby – są to na ogół gracze obstawiający naziemnie “bo punkt Fortuny najbliżej”, co wydaje się logiczne. My jednak zajmiemy się w tym tekście Graczami Online. W internecie bukmacherzy prześcigają się nie ilością punktów bukmacherskich dla zwiększenia szansy na dotarcie do większej rzeszy klientów, lecz jakością strony, aplikacją, ofertą, kursami czy bonusami. Zajmijmy się tym ostatnim aspektem. W końcu przed Mundialem legalni bukmacherzy co chwilę oferowali nowe bonusy Mundial.

Totolotek Mundial

Najpozytywniej zaskoczyli dwaj bukmacherzy, którzy są już bardzo dobrze znani w całej Polsce. Mowa o Fortunie oraz Totolotku – obaj wprowadzili ofertę bez podatku. W przypadku Totolotka taka promocja jest aktywna już od ponad roku, lecz teraz zmieniono warunki na bardziej przyjazne. Bez podatku gramy już od stawki minimalnej 20 złotych (identycznie jak na Fortunie). W Totolotku promocja Gram Grubo (bo właśnie taką nazwę nosi) jest podzielona na 3 odłamy. Zasady jednak pozostają podobne: Gram Grubo Standardowe; Gram Grubo w piątki; Gram Grubo na mecze reprezentacji Polski

Fortuna Mundial

Gra bez podatku na Fortunie jest ograniczona do gry przez godzinę przed meczami Mundialowymi. Na przykład jeśli mecz Rosja vs Arabia rozgrywany jest w czwartek o 17:00, kupony bez podatku możemy grać w godzinach 16:00 – 16:59. Nie jest to jednak na tyle duży problem by gracz sobie z tym nie poradził.
Promocja obowiązuje kupony przedmeczowe, tak AKO jak i SOLO.

Fortuna darmowe 20 LIVE

Dodatkowo w każdy wtorek jest włączana dodatkowa promocja – Fortuna rozdaje 20 złotych za kupon postawiony na LIVE. Jeśli trafisz kupon – otrzymujesz 20 PLN, jeśli nie trafisz kuponu – i tak otrzymujesz 20 PLN. W najgorszym wypadku możemy więc wyjść na zero. Oczywiście oferta jest jednorazowa – klient może skorzystać raz w każdy wtorek podczas Mundialu. Warto dołączyć do grupy Zawód: Typer, będziemy przypominać o tej promocji. Promocja nosi nazwę “Mistrzowskie Wtorki”.