W tym tygodniu czekają nas rozgrywki pucharowe w różnych krajach europejskich. Odbędą się rozgrywki chociażby słynnego FA Cup, szczególnie uwielbianego przez wyspiarskich entuzjastów futbolu. Dla polskich kibiców, rzecz jasna, najważniejszy jest Puchar Polski. W najbliższy dniach czeka nas chociażby starcie fatalnie dysponowanej warszawskiej Legii z Górnikiem Łęczna. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje bonus na mecze pucharowe w Polsce. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bonusowe pln za gole w Pucharze Polski

We wtorkowy wieczór Olimpia Grudziądz podejmie krakowską Wisłę. Będzie to pierwsze starcie tych drużyn, a patrząc na obecną formę krakowskiego klubu, wynik nie jest wcale taki oczywisty. Zmierzy się też Arka Gdynia z Rakowem Częstochowa. Najciekawszym meczem zdaje się być środowe starcie Górnika Zabrze z Lechem Poznań. W ramach promocji możemy zgarnąć 5 lub 15 pln (w zależności od stawki) za każdy strzelony gol w tychże meczach. Tym samym – jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego forBET.

W dniu 01.03.2022, do godziny 18:00, należy postawić kupon za stawkę 69 lub 149 pln. Należy postawić kupon AKO, składający się z minimum 3 zdarzeń. Wszystkie zdarzenia muszą dotyczyć meczów Pucharu Polski, rozgrywanych w dniach 01.03-02.03.2022. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.30. Gracz, który zagra kupon za 69 pln otrzyma w bonusie 5 pln za każdą zdobytą bramkę we wspomnianych meczach (regulaminowy czas wraz z dogrywką, bez rzutów karnych). Gracz, który zagra kupon za 149 pln otrzyma w bonusie 15 pln za każdą zdobytą bramkę we wspomnianych meczach (regulaminowy czas wraz z dogrywką, bez rzutów karnych). Otrzymanym bonusem należy obrócić 4-krotnie na kuponie AKO po minimalnym kursie łącznym 2.00 i minimalnym kursem zdarzenia 1.20. Czas na obrót to 14 dni. Bonusy trafią na konto bonusowe 03.03.2022.