Dziś powinniśmy odrzucić preferencje klubowe, wszelkie animozje i podziały. Swoje starcia bowiem stoczą dwa polskie kluby z niemałą szansą na awans do europejskich pucharów. Raków Częstochowa rozegra z pewnością jeden z najtrudniejszych, o ile nie najtrudniejszy mecz w historii klubu. Zmierzą się z belgijskim KAA Gent, drużyną bardzo ofensywną i piłkarsko nieco lepszą. W pierwszym meczu Raków był górą, pokonując Belgów skromnie 1:0. Legia Warszawa na stadionie przy Łazienkowskiej zagra ze Slavią Praga, która również zdaje się klubem mocniejszym. Pierwszy mecz w Pradze zakończył się wynikiem 2:2. Niemniej jednak nie należy już na starcie skreślać polskich zespołów – woli walki odmówić im nie można. Najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali specjalne promocje, a my przyjrzymy się konkretnie jednej z nich.

Bonusowe pln za awans polskich klubów

Sytuacja polskiej piłki co prawda nie przedstawia się zbyt kolorowo – jeszcze do niedawna piłka w Azejberdżanie była wyżej oceniana przez współczynnik UEFA, zaś obecnie wyprzedza nas chociażby Kazachstan. Sytuacja jednak mogłaby się nieco zmienić, gdyby dziś awans wywalczyły polskie kluby – Legia Warszawa starająca się o Ligę Europy oraz Raków Częstochowa, który ma szansę grać w Lidze Konferencji. Postawione przed nimi zadanie z całą pewnością nie będzie jednak łatwe, bowiem obie ekipy podejmują rywali teoretycznie lepiej notowanych. Slavia Praga to przecież drużyna doskonale radząca sobie w pucharach od lat, zaś Gent to ekipa nader ofensywna i zacięta. Warto wierzyć w sukces polskich klubów, między innymi dlatego, że bukmacher naszą wiarę może wynagrodzić – przyjrzymy się promocji krótkoterminowej związanej ze wspomnianymi meczami w pucharach. Nie zapomnijmy również o kodzie promocyjnym od forBET.

Promocja obowiązuje do godziny 20:00 w dniu 26.08.2021. Aby skorzystać z bonusu należy w danym dniu zagrać kupon typu AKO, złożony z minimum 3 zdarzeń (z oferty przedmeczowej) dotyczących typów na mecze w eliminacjach do Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Stawka kuponu powinna wynosić dokładnie 59 pln, zaś minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.30. Kupon powinien zostać zagrany z konta depozytowego, a do promocji kwalifikuje się jedynie pierwszy kupon spełniający poprzednie warunki. Jeżeli jedna z polskich drużyn awansuje, otrzymamy bonus 30 pln. Jeśli awansują obie – wówczas bonus wyniesie 60 pln. Do promocji nie zaliczają się zakłady typu draw no bet. Bonusem należy obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie kuponu 2.00 i pojedynczego zdarzenia 1.20 w ciągu 14 dni. Bonusy zostaną przyznane do piątku 27.08.2021 do godziny 16:00.

[blok_bonus]