W najlepsze trwają zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Reprezentanci aż dziewięćdziesięciu państw zaciekle rywalizują w piętnastu dyscyplinach sportowych. Reprezentacje Polski stanowi aż pięćdziesięciu siedmiu zawodników. Z pewnością wielu z nas trzyma kciuki za skoczków, którzy w tym sezonie nie prezentowali się najlepiej. Mimo to, Dawid Kubacki zdobył bardzo wysokie trzecie miejsce i tym samym brązowy medal na skoczni normalnej. Czeka nas jeszcze konkurs indywidualny i drużynowy, a także konkurs mieszany, czyli tzw. mikst – drużyn składających się z dwóch mężczyzn i dwóch kobiet. Biało-czerwoni wystąpią w nim w składzie: Nicole Konderla, Kinga Rajda, Dawid Kubacki i Kamil Stoch.

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Bonusowe pln na Igrzyska Olimpijskie

Rzecz jasna nie samymi skokami narciarskimi człowiek żyje. Polacy startują również w łyżwiarstwie, biathlonie, saneczkarstwie, snowboardzie i wielu innych dyscyplinach. Potencjał polskiej kadry jest tym samym naprawdę spory. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na trwające Igrzyska. W jej ramach możemy otrzymać odpowiednio 30 lub 100 pln bonusu. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny STS

W dniach 04.02-20.02.2022 należy stawiać kupony SOLO lub AKO. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej jedno wydarzenie dotyczące Igrzysk Olimpijskich, a jego kurs musi wynieść 1.50 minimum. Minimalny kurs łączny kuponu to 1.85. Kupon musi być rozliczony w trakcie trwania akcji. Gracze, którzy w trakcie trwania promocji, postawią łącznie minimum 200 pln otrzymają 30 pln bonusu, a gracze, którzy postawią łącznie minimum 500 pln, otrzymają aż 100 pln bonusu. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie łącznym wynoszącym minimalnie 1.91.

[blok_bonus]