Chyba każdy entuzjasta futbolu klubowego uwielbia ten czas, kiedy rozgrywki krajowe zaczynają przeplatać się z europejskimi pucharami. W tym tygodniu rozpoczęliśmy kolejną rundę zmagań Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Wczoraj niespodziewanie BSC Young Boys zremisowali z Atalantą, Chelsea rozgromiła Juventus, a Manchester United odgryzł się Villarealowi za finał Ligi Europy. Przed nami kolejne hity. Legalni bukmacherzy oferują w związku z tym wiele promocji, ale przyjrzyjmy się jednej z nich. Możemy bowiem zgarnąć pokaźny bonus. Jak skorzystać z promocji?

Bonusowe 500 pln na europejskie puchary

Szczególnie interesująco zapowiada się czwartkowe starcie Legii Warszawa z angielskim Leicester City. Oprócz warszawskiej drużyny znajduje warto przyjrzeć się dzisiejszemu hitowi w Lidze Mistrzów, a mowa tu rzecz jasna o starciu Manchester City z PSG. Legalny bukmacher LV Bet przygotował specjalną promocję, która pozwoli nam zgarnąć bonus aż do 500 pln od depozytu, jeśli spełnimy określone warunki. Przyjrzyjmy się im bliżej! Przy okazji można też rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego od LV Bet.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już minimum jednego depozytu. W dniach 23.11-25.11.2021 należy dokonać wpłaty na konto w wysokości minimum 25 pln. Użytkownik otrzyma bonus w wysokości 2% swojej wpłaty, a także mnożnik x25 do wykorzystania na kuponie. Ekwiwalent może wynieść maksymalnie 500 pln, przy wpłacie 1000 pln. Kupon z mnożnikiem nie może zawierać zakładów specjalnych na zawodników. Kupon musi być zakładem typu AKO, z minimum 3 zdarzeniami, z łącznym kursem minimalnym 2.50 i minimalnym kursem zdarzenia 1.25, zagranym za środki bonusowe. Kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie łącznym 2.00. Obrotu można dokonać przed lub po zawarciu zakładu z mnożnikiem x25. Wypłaty można zaś dokonać po 3-krotnym obrocie.

[blok_bonus]