Czy może być coś piękniejszego niż środek tygodnia z Ligą Mistrzów? Jedne z najbardziej klasycznych i rozpoznawalnych rozgrywek w futbolowym świecie przyzwyczaiły nas do bardzo wysokiego poziomu. Manchester City podejmie Atletico Madryt na Wanda Metropolitano, zaś Liverpool przyjmie Benfice na Anfield. Nie będziemy mogli tym samym narzekać na nudę, bowiem czekają nas naprawdę ciekawe zestawienia. Nie mamy chyba wątpliwości, że środowy wieczór należy zarezerwować dla piłki nożnej. Jeden z legalnych bukmacherów na dodatek oferuje 50 pln bonusu do kuponu z jednym błędem. Jak skorzystać z promocji?

Bonusowe 50 pln za kupon z błędem

Bez znaczenia na preferencje klubowe i ligowe, wspomniane starcie Manchesteru City z Atletico po prostu trzeba zobaczyć. Ten mecz to coś więcej niż walka o trzy punkty, bowiem dziś rozstrzygną się kwestie awansu do półfinałów. Czy Guardiola poradzi sobie z Simeone? Pierwszy mecz zakończył się skromnym zwycięstwem 1:0 dla The Citizens. Liverpool zaś pewnie pokonał Benfice 1:3 w Portugalii, niemniej jednak nie mogą liczyć na lekką przeprawę. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 50 pln w punktach FKP za nietrafiony kupon z jednym błędem. Jakie są warunki promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna

W dniu 13.04.2022, w godzinach 18:00-20:00, należy dokonać depozytu minimum 50 pln z kodem “Fortuna” (wielkość liter nie ma znaczenia), a następnie, w ciągu 24h, postawić kupon za minimum 50 pln brutto. Kupon musi być zakładem typy AKO, składającym się z minimum 4 zdarzeń z oferty przedmeczowej. Zdarzenia muszą zostać rozliczone w ciągu 48h od zawarcia zakładu. Jeżeli zakład okaże się przegrany przez jedno nietrafione zdarzenie, wówczas gracz otrzyma bonus 50 pln w formie punktów FKP do wykorzystania u bukmachera. 

[blok_bonus]