Tak długo czekaliśmy i w końcu jest! Ćwierćfinały tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej są już w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Na tym etapie rozgrywek z pewnością nie ujrzymy już drużyny wyraźnie słabszej od przeciwnika, a wręcz wspomniane spotkania powinny wyglądać niemalże jak finał. Legalni bukmacherzy mają dla nas wiele promocji na ten wyjątkowy czas. W rozgrywkach pozostało 8 najwytrwalszych drużyn. Każda przeszła swoją drogę przez fazę grupową, następnie 1/8, aż dotarła do ćwierćfinału Euro 2020. Tutaj już nie ma miejsca na błędy, a zawodnicy o tym doskonale wiedzą. 

Bonusowe 50 pln za gola w wielkim starciu

Warto przyjrzeć się prawdopodobnie najciekawszemu ćwierćfinałowi na tegorocznym Euro, bowiem to już jutro, a więc 02.07.2021, piłkarze Roberto Manciniego podejmą genialny zespół prowadzony przez Roberto Martineza – mowa rzecz jasna o hitowym starciu Belgii z Włochami. Obydwie ekipy dotychczas prezentowały niezwykły charakter, zaciętość i unikalny styl. Zarówno Włosi, jak i Belgowie zajęli pierwsze miejsca w swoich grupach. Teraz spotykają się już prawie na półmetku rozgrywek – kto będzie górą w tym starciu? Koniecznie podziel się przemyśleniami w typach dnia, a tymczasem rzućmy okiem na specjalną promocję przygotowaną na tę okazję. Bukmacher Superbet proponuje 50 extra pln za każdego gola w meczu! Jak skorzystać z promocji?

W dniach 01.07.2021 – 02.07.2021 należy założyć konto gracza u bukmachera Superbet. Kolejnym warunkiem jest wpłacenie depozytu i zawarcie pierwszego na koncie kuponu zawierającego wydarzenie z meczu Belgia – Włochy z oferty przedmeczowej. Minimalna stawka to 50 pln (pochodzące z konta depozytowego), a minimalny kurs wynosi 1.60. Kupon musi być zakładem typu singiel. Kwota bonusu to dodatkowe 50 pln za każdą strzeloną bramkę w spotkaniu (niezależnie czy wynik to 2:2, czy 4:0 – nadal otrzymamy 200 pln). Bonus zostanie przyznany w dniu 05.07.2021. W ciągu 3 dni od przyznania, w celu wypłaty, należy bonus zaakceptować, a następnie bonusową stawkę obrócić trzykrotnie (oferta przedmeczowa i LIVE). Minimalny kurs kuponu typu singiel to 1.80, multi 1.80 z pojedynczym kursem min. 1.40, zakłady systemowe – 1.80 dla najniższej kombinacji. Gracz ma 7 dni na wykonanie trzykrotnego obrotu środkami bonusowymi. 

 

 

Już teraz odbierz bonusy na start od Superbet!

Rejestruje sie z kodem TYPERVIP i odbieram bonus