Ten weekend z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych i wymagających kibiców. Zarówno sobota, jak i niedziela, a nawet poniedziałek, zaskakują wyjątkowo ciekawą i szeroką ofertą. Najciekawiej zapowiada się starcie dwóch angielskich hegemonów. W sobotni wieczór Manchester City zmierzy się z Liverpoolem w meczu o Tarczę Wspólnoty. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję, dzięki której możemy zgarnąć bonusowe 50 pln. Jak z niej skorzystać?

Bonusowe 50 pln – piłkarski pewniak

Piątek stanie pod znakiem najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, a to za sprawą meczu Cracovii z warszawską Legią. Niedziela przywita nas meczem Sunderlandu, który dopiero co wrócił do Championship po latach posuchy. Zagra także liga belgijska i Fortuna 1. Liga. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus za spełnienie poniższych warunków. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuna.

W dniach 29.07-01.08.2022, w każdy dzień trwania promocji, należy postawić kupon za minimum 50 pln. Może być to kupon typu SOLO, AKO lub MAXIKOMBI, ale musi być zagrany z oferty przedmeczowej. Przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie musi dotyczyć piłki nożnej. Minimalny kurs łączny każdego kuponu musi wynieść 2.00. Niezależnie od rozstrzygnięć tych kuponów, gracz otrzyma bonus 50 pln w punktach FKP. Zakłady muszą zostać rozliczone do 23:59 w dniu 01.08.2022. Bonus trafi na konto gracza w dniu 02.08.2022. Bonus jest ważny 7 dni od przyznania.