Robert Lewandowski już na dobre zadomowił się w hiszpańskiej La Liga. W tym tygodniu kapitana reprezentacji Polski czeka ważne starcie. Blaugrana zmierzy się z Interem w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. Drużynę Lewego czeka spore wyzwanie. Polak jest w znakomitej dyspozycji, tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych legalnych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich. Czy Lewy zanotuje kolejną bramkę na swoje konto i pomoże drużynie pokonać włoski Inter?

Bonusowe 200 pln za gola Roberta Lewandowskiego

Najbliższe starcie Barcelony z wysoko notowanym rywalem powinno być kolejnym, w którym nasz rodak pokaże swoje umiejętności i być może wpiszę się na listę strzelców. Do tej pory Lewandowski zagrał w siedmiu spotkaniach w Barcelonie. Zanotował aż dziewięć bramek, a także dwie asysty, co jest wyśmienitym wynikiem. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym Fortuny – bukmachera, który przygotował wyjątkową promocję na wtorkowy mecz. Bukmacher jest skłonny zapłacić 200 pln za trafienie Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji?

Promocja dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z promocji, w dniach 03.10-04.10.2022, do godziny 21:00, należy zarejestrować konto u bukmachera Fortuna oraz wyrazić zgodę na komunikację. Następnie należy dokonać depozytu przynajmniej 30 pln i postawić zakład Solo, za minimum 4 pln, na gola Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelony z Interem. Musi to być więc typ z oferty przedmeczowej. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz nagrody z zakładu, gracz otrzyma bonus 200 pln w punktach FKP. Bonus trafi na konto gracza w ciągu 72h od zakończenia promocji.