Jak Odebrać?

  1. Zaloguj się na swoim koncie i potwierdź chęć udziału w akcji klikając: WEŹ UDZIAŁ, TUTAJ.
  2. Stwórz i zagraj kupon za min. 10 PLN na dokładny wynik wybranego meczu w 37. (ostatniej) kolejce Ekstraklasy.
  3. Jeśli trafisz – otrzymasz 100% bonus od stawki zakładu nawet do kwoty 100 PLN. W akcji liczy się kupon z najwyższą stawką.

Regulamin

  • Akcja polega na zawarciu zakładu SOLO z konta depozytowego na dokładny wynik w 37. kolejce Ekstraklasy za minimalną stawkę wynoszącą 10 PLN z oferty przedmeczowej. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 19.07.2020 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego kwotą stanowiącą równowartość stawki zakładu (maksymalnie do 100 PLN).
  • W Akcji nie są brane pod uwagę zakłady, które zostały anulowane lub wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out, zakłady na żywo, zakłady STS Bezpieczny, zakłady użyte z wykorzystaniem środków z konta bonusowego, MaxiKombi, Superoferta i Hit Dnia, zakłady rozliczone w części lub całości przez Organizatora jako zwrot po kursie 1,0.
  • Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego w wysokości równowartości stawki na kupon. Maksymalna kwota bonusu stanowi 100 PLN. Klient może zawrzeć dowolną liczbę kuponów, jednakże w ramach akcji jest uprawniony do otrzymania tylko jednego doładowania bonusowego za kupon z najwyższą stawką.
  • Akcja trwa od dnia 16.07.2020 r. od godz. 01:00 do dnia 19.07.2020 r. do godz. 23:59.
  • Uprawnione do odebrania bonusu są wszystkie osoby, które uczestniczą w zakładach wzajemnych na stronie internetowej www.sts.pl i posiadają internetowe konto do zawierania zakładów wzajemnych, założone zgodnie z Regulaminem Gry.
  • Bonusy zostaną przyznane najpóźniej dnia 20.07.2020 r. do godz. 23:59.
  • W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Otrzymując 100 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 PLN. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

Nie masz konta na STS? Odbierz bonusy już teraz!

Odbieram bonusy na start już teraz