Już dzisiaj nastał moment, w którym przekonamy się o ostatecznym kształcie tabeli Premier League w tym sezonie. Równo o godzinie 17:00 ujrzymy aż dziesięć spotkań w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Taka ilość meczów z pewnością przełoży się na ilość typów bukmacherskich na dziś. Skorzystają również osoby, które zdecydują się skorzystać z nowego bonusu od Totolotek. Za postawienie zakładu live, który obejmować będzie mecze Premier League otrzymać można bonus w wysokości 25 zł.

BONUS ZA ZAKŁAD LIVE

Najciekawiej zapowiadają się spotkania z udziałem następujących drużyn: Tottenhamu, Arsenalu oraz Evertonu. Wynika to z faktu walki o 7 miejsce w tabeli, które umożliwi zespołowi które je zajmie grę w Europa Conference League w przyszłym sezonie. Przed rozpoczęciem dzisiejszych starć, na wspomnianej pozycji znajduje się ekipa Spurs, która rywalizować dzisiaj będzie z Leicester. Jest to niesamowicie ważne spotkanie z perspektywy całego sezonu, ponieważ gospodarze walczą jeszcze o miejsce w Lidze Mistrzów. Spodziewać się zatem możemy bardzo zaciętego spotkania, gdyż obie drużyny naprawdę mają jeszcze o co walczyć i nie odpuszczą łatwo tego meczu.

Everton również nie będzie miał łatwego meczu, ponieważ przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z nowym mistrzem Anglii – Manchesterem City. Bukmacherzy jasno wskazują, że to ekipa Guardioli jest faworytem, ale już w poprzedniej kolejce przekonaliśmy się, że fakt zdobytego tytułu mocno rozluźnił tę drużynę. Przegrali oni z Brighton, które w zasadzie o nic już nie grało i podeszło do tego spotkania raczej na luzie. Na przebieg spotkania zdecydowanie mocno wpłynęła czerwona kartka, którą już w 10 minucie obejrzał Joao Cancelo. Z racji iż Everton ma jeszcze o co walczyć można przypuszczać, że jest to mecz w którym może dojść do małej niespodzianki.

Wspomniane wcześniej Brighton spróbuje pokrzyżować plany drużynie Kanonierów. To właśnie z nimi na własnym terenie zmierzy się Arsenal. Jest to drużyna, która aktualnie jest najbardziej oddalona od siódmego miejsca, ale czysto teoretycznie mają najłatwiejszego rywala do zdobycia potrzebnych punktów. Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie Arsenal złapał formę i spodziewać można się, że w dniu dzisiejszym uda im się wywalczyć jakieś punkty. Jednak jeżeli poważnie myślą o zdobyciu 7 miejsca w tabeli to bezwzględnie swoje starcie muszą wygrać.

Odebranie bonusu w wysokości 25 zł od legalnego bukmachera Totolotek jest niezwykle proste. Wystarczy postawić zakład live za co najmniej 25 zł na mecze Premier League. To wszystko co jest konieczne do otrzymania wspomnianego bonusu. Ponadto otrzymamy go niezależnie od wyniku naszego kuponu. Przyznany bonus ważny jest przez siedem dni i wymaga jednokrotnego obrotu po minimalnym kursie 2.00.

Odbierz 15 zł bez depozytu rejestrując się z kodem TYPERVIP

Odbieram darmowe 15 PLN na start