Pierwsze dni nowego roku stoją pod znakiem europejskiej piłki na najwyższym poziomie. W grze jest już angielska Premier League, francuska Ligue 1 i hiszpańska La Liga. Do tego elitarnego grona dołączy włoskie Calcio A. Ostatnie mecze nie rozczarowują – byliśmy przecież świadkami między innymi porażki Liverpoolu z Brentford czy remisu w starciu Chelsea z Nottingham. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje 20 pln bonusu w punktach FKP za każdą poleconą osobę. Jak skorzystać z promocji?

Bonus 20 pln za poleconą osobę

Styczeń to nie tylko mecze ligowe, ale także pucharowe. Rozegrane zostaną mecze chociażby Copa del Rey, czyli słynnego Pucharu Króla. W ramach FA Cup Manchester City podejmie Chelsea po raz drugi w tym tygodniu. Bukmacher Fortuna oferuje bonus wynoszący 20 pln w punktach FKP za poleconego przyjaciela, który spełni kilka poniższych warunków. Jakie są warunki promocji? Swoimi typami na mecze najlepszych lig i nie tylko warto dzielić się w typach na dziś

W celu skorzystania z promocji należy zalogować się na swoje konto u bukmachera Fortuna. Następnie w zakładce “Moje Konto” należy odnaleźć opcję “Poleć przyjaciela”. Wówczas mamy możliwość zaproszenia wybranej przez nas osoby do rejestracji konta. Zaproszona osoba musi dokonać rejestracji z wysłanego linku oraz zweryfikować konto w ciągu 28 dni. Po spełnieniu tych warunków gracz otrzyma bonus 20 pln, który należy zaakceptować w ciągu 7 dni. Maksymalnie gracz może zaprosić 20 osób, co przekłada się na 400 pln bonusu.