Już dziś nastąpi rozstrzygnięcie wszelkich kwestii w grupie A. Pewni awansu są jedynie Włosi, którzy nie pozostawili złudzeń swoim rywalom w dwóch pierwszych meczach. Czy Walijskie Smoki zatrzymają Azzurri? Kto zajmie trzecie miejsce w grupie? Zarówno starcie Włochów z Walią, jak i Turcji ze Szwajcarią obstawiać można z wykorzystaniem kodu promocyjnego Forbet.

BONUS ZA KAŻDEGO GOLA!

Tej niedzieli o godzinie 18:00 rozegrane zostaną jednocześnie dwa spotkania. Oba wcale nie są nic nie wartym meczem o honor. Zapowiadają się mecze pełne walki, ponieważ stawka tych spotkań jest naprawdę wysoka. Warto więc sprawdzić co na dziś przygotowali dla nas legalni bukmacherzy.

W stolicy Azerbejdżanu, Baku, zmierzą się Szwajcarzy z Turkami. Obie ekipy zapewne wolałyby zajmować inne lokaty, jednak po dwóch pierwszych spotkaniach okupują one kolejno trzecie i czwarte miejsce w grupie. Szczególnie nieciekawa jest sytuacja Turcji, która na tym turnieju nie strzeliła jeszcze bramki. Więc kiedy, jak nie dzisiaj?

Turcja miała być Czarnym Koniem tych Mistrzostw. To im się nie udało. Jednak warto powalczyć o trzecie miejsce i liczyć na ogrom szczęścia, aby dało im ono awans z grupy. Szczęściu trzeba jednak pomóc i niemoc strzelecka musi w meczu ze Szwajcarią zostać pokonana!

W drugim meczu tego dnia bramkostrzelni Włosi podejmą pragmatyczną Walię. Niezwykle szybkie tempo i bezlitosność w wykańczaniu akcji. To na tym turnieju cechuje Włochów. Z drugiej strony zaś jest Bale, James, Ramsey i Moore. Każdy z nich stanowił będzie niemałe zagrożenie dla defensywy Azzurri. Zanosi się na mecz, w którym bramek nie zabraknie. A to idealna okazja, żeby skorzystać z bonusu od Forbet!

Aby wziąć udział w dzisiejszej promocji Forbet należy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze trzeba mieć zarejestrowane konto u tego bukmachera. Gdy to mamy już za sobą przychodzi czas na postawienie kuponu z dwoma zdarzeniami za dokładną stawkę w wysokości 99 zł. Oba typy zawarte na kuponie dotyczyć muszą dzisiejszej oferty Euro 2020. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosić musi nie mniej niż 1.30. Promocja obowiązuje do 20.06 do godziny 18:00

Spełniając powyższe warunki, niezależnie od tego, co postawiliśmy, możemy się cieszyć z dosłownie każdej bramki jaka padnie w obu dzisiejszych spotkaniach. A to dlatego, że biorąc udział w tej promocji, bukmacher Forbet wypłaci nam 10 zł bonusu za każdą strzeloną dzisiaj na Euro bramkę!

3 bonusy na start od forBET już na Ciebie czekają, zarejestruj się już teraz!

Odbieram bonusy na start!