Drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia bardzo dobrze kojarzy się przede wszystkim entuzjastom futbolu wyspiarskiego. Jak co roku, 26 grudnia zostanie rozegrana cała kolejka Premier League. W jej ramach będzie świadkami hitowych starć – Manchester City podejmie Leicester, Aston Villa zmierzy się zaś z Chelsea. Jeden z bukmacherów oferuje bonus w postaci 1 pln za każdego strzelonego gola! Jak skorzystać z promocji?

Zobacz również: Ranking bukmacherów

Bonus za gole na Boxing Day

Kiedy będziemy mieli już dość ogromnych ilości potraw, deserów i napojów świątecznych, Premier League przyjdzie z ratunkiem. Dziewiętnasta kolejka, odbywająca się w drugi dzień świąt, może przynieść liczne rozstrzygnięcia. Oprócz wspomnianych starć zobaczymy jeszcze mecz pomiędzy Liverpoolem i Leeds, a także ciekawie zapowiadające się starcie Brentford z Brighton. Bukmacher Fuksiarz oferuje ciekawą promocję – 1 pln za każdego strzelonego gola w Boxing Day. Brzmi ciekawie! Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Zobacz również: Kod promocyjny Fuksiarz

W dniach 23.12-26.12.2021, do godziny 13:30, należy zagrać kupon z oferty przedmeczowej za minimalną stawkę 65 pln. Może być to kupon SOLO lub AKO. Na kuponie musi znaleźć się przynajmniej jedno zdarzenie dotyczące 19 kolejki Premier League. Minimalny kurs łączny musi wynieść 3.50. Zdarzenia na kuponie muszą być rozliczone do 23:59 w dniu 27.12.2021. Niezależnie czy kupon będzie trafiony, czy przegrany – gracz, w ciągu 48h od zakończenia promocji, otrzyma środki na saldo bonusowe. W celu wypłaty, bonus należy obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym każdego zdarzenia 1.80 w ciągu 7 dni.

[blok_bonus]