Już o 20:45 rozpocznie się kolejne spotkanie eliminacyjne między San Marino a Polską. Nasi reprezentanci po wysokim zwycięstwie nad Albanią znajdują się w dobrych nastrojach. Oczekujemy, że znajdzie to odzwierciedlenie również w meczu z San Marino. Na okazję tego spotkania promocję przygotował bukmacher Superbet. 

Bonus za gola bez limitu

W trakcie tej przerwy reprezentacyjnej Biało-Czerwoni zmierzą się jeszcze z San Marino i Anglią. Po zwycięstwie nad Albanią 4:1 Polacy mają na koncie 7 punktów po 4 meczach i zajmują drugie miejsce w grupie I. Taką samą liczbę punktów zgromadzili również Węgrzy, którzy zdaniem najlepszych bukmacherów będą rywalizowali z Polakami o drugą pozycję. 

San Marino w trakcie eliminacji do Mistrzostw Świata nie udało się jeszcze strzelić ani jednej bramki. Do tej pory przegrali oni z Albanią, Węgrami i Anglią, a ich bilans bramkowy wygląda bardzo smutno 0:10. Nie wyobrażamy sobie zatem innego wyniku aniżeli wysokiej wygranej Polski. Ostatnie spotkanie między tymi dwoma reprezentacjami zakończyło się wynikiem 5:1 dla Biało-Czerwonych.

Promocja Superbet obowiązuje wyłącznie 05.09 i wymaga postawienia zakładu pojedynczego  lub akumulowanego za minimum 50 PLN na mecz San Marino – Polska. Za każdą bramkę strzeloną w meczu bukmacher oferuje freebet w wysokości 10 PLN. Do oferty kwalifikują się jedynie zakłady przedmeczowe. Bukmacher posiada również kod promocyjny Superbet, dzięki któremu zyskamy dostęp do atrakcyjnego bonusu powitalnego.  

[blok_bonus]