Starcie Polski z Andorą już dziś o godzinie 20:45. Zwycięstwo może Biało-Czerwonym zapewnić miejsce premiowane grą w barażach do Mistrzostw Świata w Katarze. Aby tak się jednak stało, należy liczyć także na Anglików, którzy zmierzą się z Albanią. Bukmacherzy przewidują sporo bramek w meczu z Andorą i dlatego między innymi z nową kampanią promocyjną ruszył bukmacher Superbet.

Ile wpadnie w meczu z Andorą?

Do tej pory nie zdarzyło się jeszcze, żeby Andora strzeliła Polsce bramkę. Inna sprawa, że obie reprezentacje mierzyły się ze sobą jedynie dwukrotnie. Mimo to, potencjał i jakość piłkarzy obu kadr jest nieporównywalny. Andora w rankingu FIFA zajmuje odległą, 153 pozycję i ciężko, aby mogła nawet nawiązać jakąkolwiek walkę z Polską. Najlepsi bukmacherzy oferują kursy na zwycięstwo Andory nawet rzędu 60.00.

W poprzednim meczu z Andorą Biało-czerwoni wbili rywalowi 3 bramki. Pozostawiło to wówczas pewien niedosyt. Kibice w dużej mierze liczą, że tym razem naszych reprezentantów stać będzie na strzelenie większej ilości goli. Znajduje to odzwierciedlenie w promocjach dostępnych na to spotkanie na rynku. Większość z nich bazuje na liczbie goli, jaką zdobędą Polacy. Nie inaczej jest z ofertą Superbet.

zasady-promocji-superbet

Promocja dostępna jest tylko w dniu 12.11. Należy postawić zakład na kwalifikacje do MŚ w Katarze, zawierający mecz Andora — Polska. Minimalna stawka kuponu to 50 PLN. Wówczas, otrzymamy 10 PLN bonusu za każdą bramkę dla Polski. Bukmacher posiada także atrakcyjny bonus powitalny Superbet. Warto się z nim zapoznać obstawiając ten mecz.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]