Chyba wszyscy z zainteresowaniem spoglądamy na poczynania Roberta Lewandowskiego w niemieckiej ekstraklasie. Już jutro, w sobotę 28.08.2021, kapitan reprezentacji Polski stanie przed szansą przekroczenia trzystu bramek w Bundeslidze! Lewandowski i spółka zmierzą się z dołującą Herthą Berlin, która aktualnie okupuje niechlubne ostatnie miejsce w tabeli. Drużyna Krzysztofa Piątka, który aktualnie leczy uraz kostki i jego występ stoi pod znakiem zapytania, uległa zarówno FC Koeln, jak i Wolfsburgowi. Bayern zaś sensacyjnie zremisował z Borussią Moenchengladbach 1:1, rzecz jasna po golu Roberta Lewandowskiego. Polak jest w znakomitej dyspozycji, tym bardziej warto przyjrzeć się ofercie najlepszych bukmacherów, a szczególnie promocji, którą przygotował jeden z nich.

Bonus za bramki Lewandowskiego 

298 bramek w jednej z najlepszych lig świata – ten i inne wyczyny kapitana reprezentacji Polski robią naprawdę ogromne wrażenie, nie tylko na entuzjastach futbolu. Lewandowski od lat prezentuje równy, bardzo wysoki poziom. Swoiste samozaparcie doprowadziło go do poziomu, na jakim obecnie się znajduje. Najbliższe starcie z dużo niżej notowanym rywalem powinno być kolejnym, w którym nasz rodak pokaże swoje umiejętności i trafi do bramki rywala. Hertha straciła w dwóch meczach aż pięć bramek, a nie grała wówczas z ekipami z góry tabeli – szansę na bramkę Roberta Lewandowskiego nie są małe. Przy okazji warto pamiętać o kodzie promocyjnym od Betfan, który przygotował wyjątkową promocję na jutrzejszy mecz. Bukmacher jest skłonny zapłacić 100% bonusu za dwa trafienia Lewandowskiego! Jak skorzystać z promocji?

W celu skorzystania z promocji należy postawić zakład na dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Herthą Berlin do godziny 18:30 w sobotę 28.08.2021. Musi to być więc typ z oferty przedmeczowej. Do wspomnianego zdarzenia należy dodać dwa inne, dowolne typy. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 89 pln, zagrane z salda głównego. Wydarzenia z kuponu muszą zostać rozliczone do niedzieli, 29.08.2021, do godziny 23:59. Bez znaczenia na powodzenie kuponu i liczbę bramek Roberta Lewandowskiego, gracz w poniedziałek od godziny 12:00, otrzyma bonus od wpłaty 100% do 300 pln. Wpłaty należy dokonać do końca poniedziałku. Minimalna wpłata to 50 pln. Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali minimum dwa depozyty na konto. W celu aktywacji bonusu trzeba go obrócić jednokrotnie, po minimalnym kursie 2.50 (AKO lub SOLO). Następnie, w celu wypłaty, należy go obrócić ponownie jednokrotnie, za wartość całego bonusu ( jeżeli otrzymałeś 100 pln bonusu od wpłaty – należy obrócić 100 pln), z minimalnym kursem 3.80 i trzema zdarzeniami na kuponie. Bonus będzie aktywny przez 24h!

[blok_bonus]