No i grają! Mecze rewanżowe Ligi Konferencji Europy dla polskich fanów są w tym tygodniu wyjątkowo interesujące. Najlepsi bukmacherzy oferują obecnie wiele ciekawych promocji, ale przyjrzyjmy się bliżej jednej z nich. Przed nami takie hity jak chociażby starcie Lecha Poznań z Dinamo Batumi. To tylko jeden z wielu godnych obejrzenia meczów w najbliższym czasie. Zasiądźmy więc wygodnie w fotelach i wyczekujmy utęsknionych rozgrywek europejskich pucharów. 

Zobacz również: Legalni bukmacherzy

Bonus za awans polskich drużyn

Oprócz wspomnianego starcia, warto przyjrzeć się też starciu Rakowa Częstochowa z Astaną. Najciekawiej zapowiada się jednak mecz Lechii Gdańsk i Rapidu Wiedeń, a także Pogoni Szczecin z Brondby. Te dwa ostatnie kluby stoją przed największym wyzwaniem, gdyż zarówno Lech, jak i Raków, w swoich pierwszych meczach wygrali 5:0. Niezależnie od preferencji klubowych w czwartkowy wieczór powinniśmy trzymać kciuki za polskie zespoły. Niemniej jednak, przejdźmy do meritum, czyli promocji. Jak skorzystać z bonusu 100 pln za awans polskich klubów w Lidze Konferencji? 

Zobacz również: Kod promocyjny forBET

W dniu 28.07.2022, do godziny 19:45, należy zagrać kupon za dokładną stawkę wynoszącą 99 pln. Kupon musi być kuponem typu AKO, z minimum 3 zdarzeniami dotyczącymi Ligi Konferencji Europy, z oferty przedmeczowej, a minimalny kurs pojedynczego zdarzenia musi wynieść 1.30. Przynajmniej jedno zdarzenie musi dotyczyć meczu polskiego zespołu – Lecha, Rakowa, Pogoni lub Lechii. Gracz otrzyma bonus zależny od tego, ile polskich drużyn awansuje (od trzech wzwyż). Jeśli awansują trzy – gracz otrzyma 50 pln, jeśli wszystkie to 100 pln. Freebetem należy obrócić 1-krotnie, całą kwotą bonusu, po kursie min. 2.00 (1.20 pojedynczego zdarzenia), na kuponie z min. 3 zdarzeniami, w ciągu 96h od otrzymania.