W ten weekend 59 odsłona gali KSW, w związku z tym FORTUNA przygotowała bonus dla wszystkich fanów Polskiego MMA. O nowych graczach FORTUNA również nie zapomina i ma dla Was bonus na start!

Bonus wagi ciężkiej – KSW 59

Już o 20:00 w sobotę rozpocznie się 59 gala KSW na której w walce wieczoru zmierzą się ze sobą dwaj potężni zawodnicy. Polska Legenda Sportów – Mariusz Pudzianowski zawalczy z Senegalskim Bombardierem – Serigne Ousmane Dia. Pudzian, który swoją fighterską karierę zaczął od legendarnej walki z Marcinem Najmanem w której padły słynne słowa „kłopoty, kłopoty Najmana” ma bilans 13-7 jego przeciwnik ma udokumentowany bilans 2-0.

Oprócz walki wieczoru zobaczymy też między innymi rewanż Racića z Przybyszem, w pierwszym starciu obu Panów po jednomyślnej decyzji sędziów wygrał Chorwat. Zobaczymy też walkę Janikowskiego z Radcliffem, Kaszubowskiego z Pietrzakiem, Włodarka z Stosiciem, Rajewskiego z Dyrschką, Bartosińskiego z Padillą, Rajewskiego z Laziciem, a Wieczorek zawalczy z Likusem.

 

Z tej okazji FORTUNA przygotowała dla Ciebie bonus. Żeby wziąć udział w promocji 20 marca należy zagrać jeden kupon po kursie minimalnym 2.00 za co najmniej 200 zł brutto. Przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie musi pochodzić z oferty na KSW 59. Jeśli spełnisz powyższe warunki otrzymasz 100 zł w punktach FKP. Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 22.03.2021.

 

Załóż konto na FORTUNA już teraz i ciesz się bonusami powitalnymi! 

Odbieram darmowe 20 PLN na start