Gracze świętują, gdy wejdzie kupon. A kiedy świętuje bukmacher? Kiedy są jego urodziny! A taką właśnie okazję postanowił świętować bukmacher eWinner. Z tego powodu przygotował dla graczy fantastyczną promocję, dzięki której możemy otrzymać aż 365 zł!

Bonus urodzinowy 365 PLN z nową aplikacją

Jeden z młodszych bukmacherów na rynku

Polski, legalny bukmacher na rynku jest już drugi rok. W tak krótkim czasie udało mu się zgromadzić całkiem spore grono graczy, którzy chwalą sobie kursy, bonusy i aplikację mobilną. To z nią przede wszystkim związana jest aktualna promocja. Aplikacja mobilna eWinner otrzymała ostatnio sporą aktualizację. Znacząco odmieniła ona interfejs, a także jej funkcjonalność i szybkość działania.

Okazji do wykorzystania promocji eWinner będzie teraz sporo. Wykorzystać ją możemy, chociażby na obstawianie trwającej właśnie 2 kolejki Ligi Europy, bądź Ligi Konferencji Europy. Jeśli jednak nie przekonuje nas oferta bukmachera na piłkę nożną, w odwodzie pozostają inne dyscypliny, takie jak choćby siatkówka, koszykówka, czy tenis. Zakłady na nie oferują wiele różnych możliwości i kombinacji obstawiania.

zasady-promocji-ewinner

Promocja eWinner trwa w dniach 27.09 – 03.10 do godziny 23.59. Gracze, którzy zapiszą się do niej i dokonają depozytu na konto, otrzymają bonus w wysokości 50% wpłaconych środków. Bonus zostanie przyznany tylko od pierwszego depozytu wpłaconego w/w okresie promocyjnym, po zapisaniu się do promocji. Maksymalna kwota bonusu to 365 PLN. Aby odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą depozytu poprzez zawarcie zakładu/zakładów po minimalnym kursie 2.50, wyłącznie kupony AKO. Pamiętajcie również, że bukmacher posiada kod promocyjny eWinner, dzięki któremu otrzymacie dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-ewinner[blok_bonus]