Eliminacje do Mistrzostw Świata wkraczają w decydującą fazę. Wciąż niepewny jest los Biało-Czerwonych, których zwycięstwo nad Albanią mocno przybliżyło do upragnionego awansu. Na horyzoncie pozostają pojedynki z Andorą i Węgrami. Na okazję tych emocjonujących starć promocję przygotował bukmacher Totalbet.

Polacy zależni od siebie

Powiedzieć, że zwycięstwo w meczu z Albanią było ważne to jak nie powiedzieć nic. Dzięki wygranej 1:0 Polacy wyprzedzili w grupie I rywali i zajmują obecnie 2 miejsce za Anglią. Lwy Albionu rozegrają jeszcze mecze z Albanią i San Marino. W przypadku potknięcia się Anglii Polska ma jeszcze matematyczne szanse na pierwsze miejsce w grupie. Ciężko jednak oczekiwać, żeby Wyspiarze mieli przegrać z Albanią i nie wygrać meczu z San Marino.

O awans wciąż walczą, chociażby Finowie, Walijczycy, czy Turcy. Ich reprezentacje znajdują się tuż za miejscami gwarantującymi awans do turnieju. Niewykluczone, że w trakcie 2 ostatnich kolejek będziemy świadkami wielu nieprzewidzianych zwrotów akcji. Ciekawie zapowiada się starcie Greków z Hiszpanami. Gospodarze w trakcie tych eliminacji potrafili już sprawić niespodziankę i postawić się rywalowi. Mimo to niekwestionowanym faworytem tego pojedynku zdaniem legalnych bukmacherów są Hiszpanie.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet rozpoczyna się 08.11 i trwa aż do 18.11. Aby otrzymać płynące z niej korzyści i bonusy należy stawiać kupony AKO z min. 4 zdarzeniami z minimalnym kursem 1.20. Kupon musi być postawiony za co najmniej 100 zł. Jeżeli nasz kupon okaże się przegrany, otrzymamy od bukmachera freebet w wysokości 25 zł. Każdego dnia trwania promocji możemy otrzymać jeden taki bonus, co daje możliwość uzyskania łącznie 11 freebetów! Bukmacher może pochwalić się również atrakcyjnym bonusem powitalnym Totalbet. Zapoznajcie się z nim, stawiając kupony u tego bukmachera.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]