Po niezwykle feralnej przerwie reprezentacyjnej FC Barcelona wraca do rozgrywek La Liga na mecz z RCD Mallorca. Rywal nie jest z najwyższej półki, jednak sytuacja kadrowa na tyle poważna, że nie można lekceważyć gospodarzy sobotniego meczu. Po wrześniowych zgrupowaniach aż czterech istotnych piłkarzy Dumy Katalonii wróciło z kontuzjami. Xavi będzie musiał poradzić sobie bez nich przez kilka tygodni. Najbliższe spotkanie będzie sprawdzianem, jak dobrze jest w stanie poradzić sobie w tej niewygodnej sytuacji. Kolejną promocję na okazję meczu Barcy przygotował bukmacher Totalbet. 

Kurs 100.00 na gola Roberta Lewandowskiego

Przed wrześniową przerwą reprezentacyjną FC Barcelona radziła sobie w lidze znakomicie. Pięć z sześciu możliwych zwycięstw, bilans bramkowy 18:1, a do tego zachwycająca forma wielu zawodników. Ten sielankowy obraz zaburzyły niestety kontuzje wielu zawodników, którzy doznali urazów w meczach swoich reprezentacji. Są to Ronald Araujo, Jules Kounde, Frenkie de Jong i Memphis Depay. Najpoważniejszy okazał się uraz Urugwajczyka, który musiał niestety przejść operację. Jego udział w mundialu jest praktycznie wykluczony, bo klubowi lekarze czas jego absencji określają na trzy miesiące. Pozostała trójka będzie pauzowała prawdopodobnie kilka tygodni. 

Spotkania z RCD Mallorca od wielu lat kojarzą się Barcy z łatwymi zwycięstwami. W zeszłym sezonie rywal sprawił im nieco kłopotów, jednak patrząc po kadrze, była to zupełnie inna Barcelona. Suche statystyki są jednak bezlitosne. Duma Katalonii wygrała dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów przeciwko Cynoberowym. Majorka ostatni raz wygrała z Blaugraną w 2009 roku. Dobitnie pokazuje to, jak wielkie są dysproporcje między tymi ekipami. Nawet bez kontuzjowanych zawodników, ekipa Xaviego jest według legalnych bukmacherów murowanym faworytem tego starcia. Na naszej stronie internetowej, znajdziecie typy bukmacherskie na wiele spotkań ligi hiszpańskiej i nie tylko. 

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet skierowana jest do nowych graczy, którzy zarejestrują u bukmachera konto z kodem GOLLEWY. W następnej kolejności należy dokonać depozytu i postawić pierwszy kupon z maksymalnie trzema zdarzeniami za stawkę przynajmniej 50 zł. W ten sposób nawet, gdy okaże się on przegramy, bukmacher zwróci nam stawkę. Następnie drugi kupon musimy postawić na zakład solo na gola Roberta Lewandowskiego w meczu z RCD Mallorca. Maksymalna stawka to 1 zł. Jeśli kupon okaże się trafiony, otrzymamy wygraną w wysokości 100 zł bez konieczności obrotu nią w celu wypłacenia. Na naszej stronie znajdziecie również kod promocyjny Totalbet. Zapewnia on dostęp do bogatego bonusu powitalnego bukmachera.

warunki-promocji-totalbet