Wielkimi krokami zbliża się popularne na niemal całym świecie święto Halloween. W Polsce grono, dla którego staje się ono tradycją wartą obchodzenia, z roku na rok staje się coraz większe. Nie powinno zatem dziwić, że na tę okazję ciekawą promocję przygotował bukmacher Totalbet.

SZCZĘŚLIWA 13

Czas ważnych wydarzeń sportowych

Okazji do stworzenia interesujących kuponów i obstawiania jest obecnie mnóstwo. Poza najpopularniejszą wśród graczy piłką nożną emocje wzbudzają, chociażby rozgrywki Indian Wells, czy rozgrywki Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Wśród rywalizujących zespołów ciężkie boje toczą szczypiorniści KS Łomża Vive Kielce. Mistrzowie Polski w swojej grupie mają między innymi Barcelonę, Veszprem oraz PSG, czyli potęgi światowej piłki ręcznej.

Na kortach Indian Wells wciąż rywalizuje Hubert Hurkacz. Polak w ⅛ finału zmierzy się z Rosjaninem Asłanem Karacjewem. Faworytem tego pojedynku według najlepszych bukmacherów jest Hurkacz, jednak na tym etapie turnieju nie ma już słabych rywali. Polski tenisista z pewnością jest tego świadom i nie zlekceważy niżej notowanego rywala.

zasady-promocji-totalbet

Promocja Totalbet trwa w dniach 13.10-25.10. Aby wziąć w niej udział, należy postawić kupon AKO z minimum 4 zdarzeniami za co najmniej 100 zł. Kurs pojedynczego zakładu nie może być niższy niż 1.20. Do promocji zaliczane są wszystkie rodzaje sportów poza virtualami. Za każdy kupon, który spełni warunki promocji otrzymamy freebet w wysokości 25 PLN. Każdego dnia trwania promocji możemy otrzymać bonus, co oznacza, że łącznie do zgarnięcia jest 325 PLN! Nie zapomnijcie także o bonusach z tytułu kodu promocyjnego Totalbet. Warto z niego skorzystać grając swoje kupony.

warunki-promocji-totalbet

[blok_bonus]