Superbet wystartował z kolejną promocją dla nowych graczy. Tym razem obejmuje ona spotkanie Bayernu Monachium z Eintrachtem Frankfurt, które rozegrane zostanie w ramach 24 kolejki Bundesligi. Bawarczycy zagrają na wyjeździe, a wizyty na Deutsche Bank Park są dla nich od kilku sezonów trudnym terenem.

Bayern z podrażnioną ambicją

Wysoka porażka z VFL Bochum, a także słaba pierwsza połowa meczu z Furth ujawniły nową, wrażliwą na ataki rywali stronę Bayernu. Mistrz Niemiec nie prezentuje się już tak pewnie, a wiele słabszych zespołów zobaczyło, że giganta da się przycisnąć. Kluczem do tego jest jednak sukcesywny i agresywny pressing i odrobina szczęścia. Tego zabrakło już Furth w drugiej połowie. Nie zmienia to faktu, że Monachijczycy mają problemy w defensywie, które rywale zaczęli coraz częściej wykorzystywać.

O dziwo przed meczem z Eintrachtem to Bayern Monachium jest wyraźnym faworytem legalnych bukmacherów. Kursy na Bawarczyków wynoszą zaledwie ok. 1.45, przy sięgających nawet 7.10 kursach na gospodarzy. Może mieć to związek ze słabymi rezultatami osiąganymi w ostatnim czasie przez Eintracht. Tylko dwa zwycięstwa w ostatnich pięciu meczach Bundesligi to wynik daleki od satysfakcjonującego. Zwłaszcza dla klubu, którego aspiracją jest gra w europejskich pucharach.

zasady-promocji-superbet

Promocja bukmachera Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy zarejestrują się na stronie internetowej z kodem BOOST34. Dalej trzeba wpłacić depozyt o wartości przynajmniej 50 PLN i postawić zakład za maksymalnie 10 PLN na gola Bayernu Monachium. W przypadku zwycięstwa otrzymamy wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00. Bukmacher może pochwalić się także bardzo atrakcyjnym bonusem powitalnym Superbet.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]