Były spore oczekiwania przed meczem z Holandią, skończyło się poważnym rozczarowaniem. Z tego, chociażby względu presja przed ostatnim w tej edycji Ligi Narodów meczu z reprezentacją Walii może być jeszcze większa. Podopieczni Czesława Michniewicza rozegrali fatalny mecz przeciwko Oranje na PGE Narodowym. Nie zgasili w nas jeszcze jednak całkowicie wiary w to, że stać ich na pozytywne rezultaty. Na okazję meczu z Walią promocję przygotował bukmacher Superbet. W jej ramach możemy postawić na to gola biało-czerwonych z unikalnym kursem.

Kurs 100.00 na gola Polski w meczu z Walią

Kibice nie oczekiwali, że reprezentacja Polski wygra na PGE Narodowym z Holandią. Nie spodziewali się jednak, że spotkanie zakończy się taką kompromitacją. Nie chodzi tu o sam wynik, ale o styl, a raczej jego brak, jaki w czwartek zaprezentowali biało-czerwoni. Nie było w nich widać nawet zaangażowania. Holendrzy robili z naszą defensywą co chcieli, a wynik 2:0 jest niskim wymiarem kary. Suchej nitki na Polsce nie zostawili nie tylko polscy, ale również holenderscy dziennikarze. Podkreślali oni, jak bezbarwny mecz zagrali Polacy, po których spodziewano się przynajmniej walki. Nie powiodło się z Holandią, dlatego przynajmniej punkt trzeba będzie ugrać w spotkaniu z Walią. 

Smoki zajmują ostatnie miejsce w grupie 4 dywizji A i do tej pory ugrały zaledwie jeden punkt. Widać, że na tle tak silnych reprezentacji, jak Belgia, czy Holandia ciężko im nawiązać walkę, choć kilkukrotnie pokazali się z dobrej strony w ofensywie. Walijczycy strzelili więcej bramek od Polski i stracili także mniej. Dlatego w przypadku wygranej w Cardiff to oni zapewnią sobie utrzymanie w grupie kosztem piłkarzy Michniewicza. Legalni bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta tego starcia. Na naszej stronie bukmacherskiej znajdziecie darmowe typy bukmacherskie na ten i wiele innych meczów. 

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić zakład na gola reprezentacji Polski w meczu z Walią Promocja trwa do 25 września godz. 20:44. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 200 PLN. Poza tym bukmacher wypłaci nam bonus w wysokości 50 PLN za każdą bramkę strzeloną przez Roberta Lewandowskiego. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-superbet