W nocy z soboty na niedzielę Jan Błachowicz zawalczy z Aleksandarem Rakiciem. Zwycięstwo może być dla niego przepustką do walki o odzyskanie mistrzowskiego pasa. Ten utracił 30 października 2021 roku po przegranej z Gloverem Teixeirą. Wielu skreśliło już wówczas Polaka, ale „Cieszyński Książę” jest wyjątkowo zmotywowany i żądny zwycięstwa. Na okazję tej świetnie zapowiadającej się walki, promocję dla nowych użytkowników przygotował bukmacher Superbet. 

Błahowicz powalczy o odzyskanie tronu

Rywal Błachowicza do zbliżającego się pojedynku podchodzi bardzo poważnie. Jak podkreślał w wywiadach, jest to dla niego najważniejsze starcie w życiu. Jednocześnie zdaje sobie sprawę z klasy Polaka, którego określa mianem „wielkiego sportowca”. Rakić długo przygotowywał się do tego pojedynku, poświęcając wiele czasu na studiowanie zachowań i ruchów swojego rywala. Austriak z uwagi na ostatnią dyspozycję i problemy Jana Błachowicza jest według legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku. Kursy na jego zwycięstwo wynoszą ok. 1.57, przy linii rzędu 2.40 na Polaka. 

Błachowicz dość długo zmagał się w ostatnich miesiącach z kontuzją, ale finalnie problem udało się rozwiązać i do starcia z Rakiciem przystąpi w 100% sprawny. Cieszyński Książę ma wiele do udowodnienia. Po porażce z Gloverem Teixeirą, która kosztowała go utratę mistrzowskiego pasa spadła na niego fala krytyki. Eksperci zwracali uwagę na gorsze przygotowanie mentalne Polaka i liczne błędy popełnione przez niego w walce z Brazylijczykiem. Z tego względu zdecydował się on na zatrudnienie specjalisty od spraw sfery mentalnej, z którym współpracuje do dziś. O możliwość do odzyskania pasa mistrzowskiego jest jednak spokojny. Najpierw jednak należy wygrać z Aleksandrem Rakiciem.

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet skierowana jest do nowych użytkowników, którzy zarejestrują się z kodem MMABOOST. Następnie należy wpłacić na konto 50 zł i postawić swój pierwszy zakład na zwycięstwo Jana Błachowicza w starciu z Aleksandrem Rakiciem za 2 zł. W przypadku zwycięstwa, poza regularną wygraną otrzymamy także dodatkowy bonus w wysokości 300 zł. Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem MMABOOST i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN. Oprócz tego podczas rejestracji możecie skorzystać z naszego kodu promocyjnego Superbet, który zapewnia także atrakcyjny bonus powitalny.

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]