W najbliższą sobotę w Niemczech rozegrany zostanie Der Klassiker, czyli mecz Bayernu Monachium z Borussią Dortmund. Będzie to spotkanie lidera z wiceliderem Bundesligi – dwóch ekip, które w tym sezonie prezentują się zdecydowanie najlepiej. Niemały szok wywołuje niestety lista kontuzjowanych zawodników Borussi przed tym starciem. Z powodu urazów trener może stracić aż 13 zawodników. W takiej sytuacji trudno mówić o równej rywalizacji. Z ofertą promocyjną na to spotkanie wystartował bukmacher Superbet. 

Szpital w Dortmundzie

Sztab szkoleniowy Borussi Dortmund niemal od początku sezonu zmaga się z problemem wielu kontuzji. Tak źle jak teraz jeszcze jednak nie było. Wyzwaniem dla trenera będzie samo skompletowanie wyjściowego składu, nie mówiąc już o ławce rezerwowych. Z tego, chociażby względu legalni bukmacherzy nie dają Borussi zbyt wielkich szans na zwycięstwo. Z drugiej strony warto też mieć na uwadze, że takie pojedynki derbowe rządzą się swoimi prawami i zawsze może wydarzyć się jakaś niespodzianka. 

Bayern do spotkania z Borussią przystępuje z mieszanymi odczuciami. Z jednej strony drużyna jest na najlepszej drodze do sięgnięcia po 10 tytuł mistrza Niemiec z rzędu. Z drugiej klub z ambicjami na zwycięstwo w Lidze Mistrzów musiał uznać wyższość Villarrealu w dwumeczu. Piłkarze Żółtej Łodzi Podwodnej zarzucali trenerowi Julianowi Nagelsmannowi zbytnią pewność siebie, która zgubiła Bawarczyków. W tej sytuacji warto nie lekceważyć Borussi Dortmund, która nawet tak poważnie osłabiona jest rywalem niebezpiecznym. 

zasady-promocji-superbet

Promocja Superbet przeznaczona jest wyłącznie dla nowych użytkowników, którzy nie posiadają jeszcze u bukmachera konta. Mogą oni zarejestrować się z kodem BOOST34 i zapisać do niej za pośrednictwem strony internetowej. Następnie należy dokonać depozytu o wartości minimalnej 50 PLN i postawić zakład na gola Bayernu Monachium w meczu z Borussią Dortmund za 2 PLN. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości 200 PLN. Polecamy także zapoznać się z naszym kodem promocyjnym Superbet. Daje on dostęp do bogatego bonusu powitalnego. 

warunki-promocji-superbet

[blok_bonus]