Eliminacje do Mistrzostw Świata są już na ostatniej prostej. Do rozegrania pozostały zaledwie 2 kolejki, które dla wielu zespołów mogą być tymi decydującymi. Polacy zmierzą się w nich z Andorą i Węgrami, a zwycięstwo nad pierwszym rywalem może zapewnić nam już miejsce w barażach. Z promocją na tę okazję wystartował właśnie bukmacher STS.

Polacy jedną nogą w barażach

Zwycięstwo w meczu z Andorą jest dla Biało-Czerwonych obowiązkiem, jeśli chcą oni ze spokojem przystępować do pojedynku z Węgrami. W przypadku naszego zwycięstwa i braku wygranej Albanii z Anglią będziemy mieli pewność, że żaden rywal już nas nie wyprzedzi. Polacy będą wówczas czekali na losowanie rywali w barażach, które rozegrane zostaną w marcu. Naturalnie, wyraźnym faworytem tego starcia według legalnych bukmacherów są Polacy.

Niepewne swojego losu są dalej niektóre reprezentacje, między innymi Czechy, Walia, Norwegia, czy Ukraina. Reprezentacje te wciąż walczą o drugą pozycję w swoich grupach, która da im upragnione baraże. Szczególnie emocjonująca może być rywalizacja w grupie D. Tabeli przewodzi z 12 punktami Francja, a zaraz za nią znajdują się reprezentacje Ukrainy –  9pkt i Finlandii – 8pkt. Finowie jeszcze nigdy w historii nie awansowali na Mundial, dlatego ich pojedynki z Bośnią i Hercegowiną i Francją zapowiadają się bardzo ciekawie.

Promocja STS trwa w dniach 11.11-16.11 i jest przeznaczona dla graczy obstawiających fizycznie w punktach STS. Chcąc z niej skorzystać, należy obstawić kupon SOLO bądź AKO z minimum jednym zakładem z oferty na eliminacje Mistrzostw Świata 2022. Jeśli kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci nam 10% jego stawki na kartę STS. Maksymalny bonus, jaki można otrzymać to 50 PLN. Pamiętajcie, że bukmacher ma w ofercie także atrakcyjny bonus powitalny STS.

[blok_bonus]