Już 9 października Polaków czeka kolejne starcie w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Rywalem znów będzie San Marino. Poprzednie spotkanie z tym przeciwnikiem skończyło się zwycięstwem Biało-Czerwonych 7:1. Rewanż zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym, co może oznaczać jeszcze wyższy wynik. Na okazję tego spotkania promocję przygotował bukmacher STS.

STAWKA X5 DO 200 PLN

Kolejne starcie z San Marino

San Marino rzadko kiedy wygrywa jakikolwiek mecz. Ba, dla piłkarzy z tego malutkiego kraju sukcesem jest już strzelona bramka. Ta dość niespodziewanie padła właśnie w starciu z Polakami. Chociaż mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Biało-Czerwonych, drużyna San Marino raczej nie miała powodów do wstydu. Kilka razy potrafili oni zagrozić naszej bramce.

Kursy na San Marino u najlepszych bukmacherów oscylują nawet w granicach 100. Prawdopodobieństwo, że wygrają oni z Polakami, jest równe niemal zeru. Od naszych reprezentantów oczekujemy składniejszej i pewniejszej w defensywie gry. Bohaterem poprzedniego meczu z San Marino był Adam Buksa, który ustrzelił wówczas hattricka. Mamy nadzieję, że napastnik New England Revolution teraz również zaprezentuje wysoki poziom i trafi przynajmniej raz do siatki.

zasady-promocji-sts

Promocja STS trwa w dniach 06-09.10. Aby wziąć w niej udział, należy się zapisać i obstawić kupon solo z dokładnym wynikiem meczu Polska – San Marino, lub Albania – Polska. W Akcji bierze udział pierwsze pięć kuponów, które zostaną zawarte po zapisaniu się do promocji. Bonus może wynieść maksymalnie 200 PLN i będzie przyznawany za pierwszy trafiony kupon z pierwszych pięciu zagranych. Pamiętajcie także o kodzie promocyjnym STS. Daje on dostęp do fantastycznego bonusu powitalnego.

warunki-promocji-sts

[blok_bonus]