Przed nami ostatnia runda eliminacji do europejskich pucharów. Po dwumeczach poznamy już wszystkie rozstrzygnięcia i składy grup poszczególnych rozgrywek. W grze pozostało wciąż wiele zespołów, a każdy jeden ma ogromną ochotę na awans do prestiżowych rozgrywek. Wśród nich są także dwaj przedstawiciele Ekstraklasy – Raków Częstochowa i Lech Poznań. W czwartek rozegrają one spotkania przeciwko odpowiednio Slavii Praga i F91 Dudelange. Żywimy ogromną nadzieję, że obie polskie drużyny rozstrzygną spotkania na swoją korzyść i awansują do rozgrywek. Na tę okazję bonus ma dla nas bukmacher STS. Zapoznajcie się z jego szczegółami.

Raków i Lech na ostatniej prostej do europejskich rozgrywek

Nie bez problemów awansował Lech Poznań do kolejnej rundy europejskich pucharów. Mistrz Polski bliski był kompromitacji z Vikingurem Rykjavik, kiedy to wygrywał 2:0 i miał awans w garści, by w ostatniej akcji meczu stracić bramkę na 1:2, co oznaczało dogrywkę. W niej lepszy był już Kolejorz, ale ogromny niesmak pozostał. Podopieczni Johna van der Broma rozgrywają bardzo rozczarowujący sezon, a w Ekstraklasie po czterech meczach zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Drużyna skupia się w pełni na eliminacjach do europejskich pucharów i zapewne dopiero po wywalczeniu awansu zabierze się za odrabianie strat w lidze. Tak źle nie wypada jednak grać mistrzowi Polski. Potężnie rozczarowani są kibice, którzy po meczu z Vikingurem mieli swoim ulubieńcom do przekazania wiele gorzkich słów. 

O niebo lepiej względem Lecha prezentuje się Raków Częstochowa. Drużyna w Polsce jest obecnie przykładem dobrze zarządzanego klubu, który sukcesywnie z roku na rok dojrzewa i rozwija się. Świetną robotę wykonuje trener Marek Papszun, który idzie z Rakowem jak burza przez eliminacje. Wicemistrz Polski wygrał do tej pory wszystkie mecze w kwalifikacjach, jednak mimo to zdaniem legalnych bukmacherów nie jest faworytem dwumeczu ze Slavią Praga. Rywal to drużyna doświadczona w europejskich pucharach, która jeszcze nie tak dawno stawiała skuteczny opór m.in. FC Barcelonie. Spotkanie w Częstochowie nie będzie zatem należało do najłatwiejszych. Typy bukmacherskie na ten mecz znajdziecie również u nas na stronie. 

zasady-promocji-sts

Do promocji STS należy zapisać się za pośrednictwem strony internetowej. Następnie trzeba wpłacić min. 50 zł. W ten sposób otrzymamy od bukmachera bonus od wpłaty, w wysokości 50%. Maksymalnie w ten sposób możemy uzyskać 100 zł. Wypłata wpłaconej kwoty będzie możliwa po dokonaniu obrotu wpłaconym depozytem w wysokości dwukrotności otrzymanego bonusu. Wówczas minimalny kurs dla kuponu to 1.85. Oprócz tego bukmacher ma atrakcyjny bonus powitalny STS. Dostęp do niego uzyskacie, rejestrując się u niego z naszym kodem promocyjnym.

warunki-promocji-sts