Jeżeli ktoś wahał się, czy zerkać dzisiaj w ofertę zakładów bukmacherskich, to nowy bonus od Totolotek może go do tego przekonać. Tylko dzisiaj dokonując depozytu możemy otrzymać jego równowartość w postaci bonusu do 100 zł. Jest to świetna promocja do rozpoczęcia tygodnia z typowaniem. Co prawda nie ma dzisiaj za dużo ciekawych wydarzeń, jednakże każdy coś znajdzie – a jeżeli nie to warto zerknąć na Typy Dnia. Promocja jest ograniczona czasowo do końca dnia (10.05).

BONUS OD WPŁATY DO 100 ZŁ

Bardzo ciekawe spotkanie czeka nas w angielskiej Premier League. Będący w strefie spadkowej Fulham zmierzy się na własnym terenie w wyprzedzającym go w ligowej tabeli Burnley. Gospodarze szanse na utrzymanie mają już tak naprawdę tylko w teorii. W praktyce w ich obecnej sytuacji, kiedy do końca sezonu zostały cztery kolejki, a do bezpiecznego miejsca brakuje aż 9 punktów, szanse na pozostanie w lidze są naprawdę nikłe. Jeżeli naprawdę jeszcze wierzą w to, że uda im się wywalczyć utrzymanie to niezbędne do tego będzie dzisiejsze zwycięstwo w pojedynku z Burnley. Bez niego różnica punktów zwiększy się do 12 oczek i sprawi, że spadek będzie sprawą przesądzoną. Goście mają świadomość, że tak naprawdę nawet remis sprawi, że ich utrzymanie będzie niemal pewne. Nie mniej jednak powinniśmy spodziewać się bardzo wyrównanego spotkania, ponieważ obu ekipom bardzo będzie zależało na jakichkolwiek punktach w tym spotkaniu.

Czekają na nas dzisiaj również dwa spotkania w ramach drugiej ligi niemieckiej, czyli 2 Bundesligii. W obu starciach wezmą udział drużyny, które w ciągu dalszym walczą o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Pierwszym z nich będzie pojedynek Kiel vs. Hannover, który rozpocznie się równo o godzinie 18. Gospodarze na ten moment zajmują 3 miejsce w ligowej tabeli, tracąc kolejno 2 i 7 punktów do wicelidera i lidera. Warto jednak zaznaczyć, że ekipa Kiel ma dwa spotkania rozegrane mniej. Tak więc, w przypadku gdyby udało im się dzisiaj zdobyć 3 punkty to staną sie wiceliderem ze stratą 4 punktów do lidera i jednym meczem w zanadrzu. O godzinie 20:30 zobaczymy z kolei pojedynek Hamburger SV vs. Numberg. Gospodarze, jeżeli odniosą zwycięstwo zostaną czwartą drużyną ligi z realną szansą na walkę o awans. Goście tego pojedynku, pomimo iż od strefy spadkowej dzielą ich tylko trzy drużyny, raczej są spokojni swojego miejsca w ligowej tabeli.

W zasadzie promocja legalnego bukmachera Totolotek nie ma żadnych wymagań. Wystarczy, że w dniu dzisiejszym (10.05) dokonamy depozytu za co najmniej 20 zł, a otrzymamy jego równowartość w postaci bonusu. Określona jest jednak górna granica, która wskazuje, że maksymalnie nasze konto bonusowe może zostać zasilone kwotą 100 zł. Pamiętajmy, że promocja dotyczy jedynie kont, które zostały zweryfikowane. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem musisz wiedzieć, że bonus powitalny i bonus za pierwszy depozyt mają pierwszeństwo względem powyższej promocji.

Odbierz bonus bez depozytu na start z kodem TYPERVIP

Odbieram 15 PLN na start z kodem TYPERVIP