Choć największe ligi piłkarskie w Europie jeszcze nie rozpoczęły rozgrywek to piłkarskich emocji polskim kibicom nie może brakować. Ekstraklasa w pełni, grają też europejskie puchary. Jednak nie samą piłką człowiek żyje. Wciąż trwają zmagania w ramach Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Do końca zawodów pozostał nieco ponad tydzień, ponieważ zamknięcie imprezy nastąpi 8 sierpnia. Do tej pory Polacy zdobyli zaledwie jeden medal. Srebro wywalczyła nasza czwórka podwójna kobiet w wioślarstwie. Na razie nasza reprezentacja zawodzi i w klasyfikacji medalowej zajmuje odległe 54 miejsce. Wyprzedza nas nawet San Marino, najmniejszy kraj biorący udział w IO. Jestem jednak przekonany, że już niedługo się to zmieni. Warto tę wiarę wykorzystać, bo TotalBet przygotował na te ostatnie dni Igrzysk ciekawą promocję! Pamiętajcie, że z kodem promocyjnym, Totalbet oferuje Wam freebet 25 zł bez depozytu..

Płacimy za medale!

Do tej pory dorobek naszej reprezentacji olimpijskiej wygląda mizernie. Jest jednak jeszcze kilka dni, by ten stan rzeczy poprawić. Przed nami wiele emocji, bo bardzo dużo sportów czeka jeszcze na końcowe rozstrzygnięcia. Gdzie Polacy liczą na medale? Na pewno jednym z poważniejszych kandydatów do olimpijskiego krążka jest nasza reprezentacja w siatkówkę. Nasz eksportowy przedstawiciel sportów zespołowych to światowa potęga. Zmagania rozpoczęli od wpadki i niespodziewanej porażki w Iranem, jednak później było już znacznie lepiej. Wygrali kolejno z Włochami, Wenezuelą i Japonią, dzięki czemu z 10 punktami przewodzą grupowej tabeli. Pozostał tylko mecz z Kanadą i najprawdopodobniej do fazy pucharowej awansują jako lider grupy. W ćwierćfinale czeka naszych trudny pojedynek z Francją, USA lub Argentyną, jednak dzięki przejściu tej przeszkody znajdą się już w strefie medalowej. Poza siatkarzami polscy kibice mogą z pewnością liczyć na medale w dyscyplinach lekkoatletycznych. Tu wciąż mamy wiele szans medalowych. W rzucie młotem nawet o złoto z pewnością powalczą Anita Włodarczyk, Paweł Fajdek i Wojciech Nowicki. Rzut oszczepem to kolejne szanse medalowe, dla Marii Andrejczyk i Marcina Krukowskiego. 3 sierpnia w skoku o tyczce medal postara się zdobyć świetny Piotr Lisek. Po cichu liczymy także na medal naszej sztafety 4x400m. Jest oczywiście więcej sportów i nawet nie faworyzowani Polacy mogą zaskoczyć i zdobyć olimpijski krążek.

Predykcje i analizy wielu sportów olimpijskich znajdziesz w naszych Typach Dnia

Praktycznie każdego dnia znajdzie się chociaż jedna szansa medalowa naszej reprezentacji. Warto skorzystać z promocji od Totalbet, by radość ze zdobywanych przez Polskę medali umilić sobie dodatkowym bonusem.

Aby skorzystać z promocji trzeba mieć oczywiście konto w Totalbet. Jeśli już je posiadasz to stawiaj kupony w trakcie trwania Igrzysk. Każdego dnia chociaż jeden, by liczyć na bonus następnego dnia. Stawka minimalna kuponu to 100 PLN. Muszą się na nim znaleźć conajmniej 4 zdarzenia z kursem min. 1.20 każde. Możesz obstawiać dowolne dyscypliny. Spełniwszy powyższy warunek bierzesz udział w promocji. Jeśli następnego dnia po obstawieniu kuponu Polska zdobędzie medal na Igrzyskach, otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN. Zostanie przyznany w ciągu 72 godzin.

Otrzymany freebet można wykorzystać na dowolne zdarzenie. Może to być kupon Solo lub AKO. Jedynym warunkiem jest minimalny kurs całego kuponu w wysokości 2.00. Freebet ma datę ważności. Trzeba go wykorzystać w ciągu 48h od momentu przyznania.

Z kodem TYPERVIP otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 5000 zł!

Odbieram bonus na start