Po wczorajszych zmaganiach w Lidze Mistrzów, dzisiaj czas na kolejne. Z tego powodu, znaleźć można bonus od depozytu na STS, który związany jest właśnie z tymi rozgrywkami. W ramach tej akcji, otrzymać można 50% bonusu od depozytu, który maksymalnie wynieść może 100 zł. Warto zapoznać się więc z zasadami przyznawania nagrody. Promocja przeznaczona jest dla wszystkich graczy – zarówno nowych, jak i stałych klientów.

Bonus od depozytu na STS

Wczorajsze spotakania w ramach Ligi Mistrzów, niestety nie przyniosło nam dużej ilości bramek. Ujrzeliśmy dwa skromne wyniki, które były korzystne dla gości, jednakże w ostatecznym rozrachunku, nie dały im awansu. W związku z tym, Bayern i Porto pożegnali się z rozgrywkami, a z kolei Chelsea i PSG, zameldowali się już w półfinale. Należy być pełnym nadziei, że dzisiejsze mecze, zaowocują większą ilością bramek, a co za tym idzie, większymi emocjami. W obu spotkaniach, pierwszy gwizdek usłyszymy równo o godzinie 21:00.

Pierwszym starciem jest ponowna rywalizacja Liverpoolu z Realem Madryt. Ekipa Królewskich wygrała pierwsze spotkanie, po którym to w dodatku, poradziła sobie z FC Barceloną, w ramach ligowych rozgrywek. Bukmacherzy faworyzują angielską drużynę, lecz wynika to z faktu, że to właśnie oni wyjdą bardziej spięci na ten mecz. Potrzeba odrobienia strat, może jednak poskutkować zbyt ofensywną grą, co ekipa z Madrytu może wykorzystać na swoją korzyść. W drugim pojedynku, zmierzy się ze sobą Borussia Dortmund i Manchester City. Goście dzisiejszego spotkania, są faworytami tego meczu, pomimo, że pierwsze spotkanie wygrali dopiero po bramce w 90 minucie. Jednakże, jakościowo są bardzo dobrą drużyną. Ekipa z Dortmundu z kolei, nie gra ostanio na swoim poziomie. Mimo wszystko, spodziewać się należy bardzo ciekawych spotkań.

W celu otrzymania bonusu, należy zapisać się do promocji, w specjalnie przeznaczonej do tego zakładce. Następnie, należy doładować depozyt, o wybraną przez nas kwotę – bukmacher nie narzuca żadnej dolnej granicy, ile ma wynosić wpłata. Później już tylko, wystarczy postawić kupon za co najmniej 50 zł, na którym znajdzie się chociaż jedno zdarzenie dotyczące Ligi Mistrzów. Co istotne, łączny kurs musi wynosić minimalnie 1.85. Po spełnieniu wspomnianych warunków, otrzymamy bonus, w wysokości 50% wpłaconej kwoty. Maksymalnie otrzymać możemy 100 zł.

Skorzystaj również z kodu promocyjnego TYPERVIP na STS.

Odbieram 29 PLN na start