W najbliższych dniach do gry wrócą wszystkie topowe ligi europejskie. W ramach tych spotkań będące w delikatnym dołku Chelsea podejmie Liverpool. Real Madryt rozegra potkanie z Getafe, zaś szukająca formy Barcelona zmierzy się z Mallorcą. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher LVBet oferuje bowiem 50% bonusu od depozytu do 1000 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bonus od depozytu na nowy rok

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W niedzielne popołudnie rozegrana zostanie kolejna część spotkań w ramach Premier League. Przyjdzie nam podziwiać starcie  Evertonu z Brighton, Brentfordu z Aston Villą, a także Leeds z Burnley. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 1000 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu od LVBet.

W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniach 01.01.2022-03.01.2022, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 1000 pln należy wpłacić 2000 pln. Następnie, w celu wypłaty, należy obrócić całą bonusową kwotą 3-krotnie na kuponach z minimalnym kursem łącznym 1.75. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni. W celu wykorzystania bonusu należy zaznaczyć manualnie opcję „użyj bonusu” przy zawieraniu zakładu. Zakładu wypłacone za pomocą opcji „cashout” nie zaliczają się do obrotu.

[blok_bonus]