Przy okazji większości ważnych turniejów piłkarskich, hasłem, które pojawia się najczęściej w stosunku do naszej reprezentacji jest “Nadzieja umiera ostatnia”. Po fatalnym meczu ze Słowacją szanse Polaków na wyjście z grupy drastycznie zmalały. Żeby Biało – Czerwoni mieli jeszcze o co grać w meczu ze Szwecją, muszą urwać punkty Hiszpanii. Z tej okazji promocję przygotował dla nas bukmacher forBet. 

Bonus od depozytu na mecz Polaków.

Nadzieje Polaków związane z tegorocznym Euro 2020 przed meczem ze Słowacją były bardzo duże. Większość kibiców typowała walkę ze Szwecją o wyjście z drugiego miejsca w grupie, tymczasem Polska przegrywając swoje pierwsze spotkanie, to zadanie mocno sobie utrudniła. Do awansu niezbędne będą punkty wywalczone w meczu z faworyzowanymi przez legalnych bukmacherów Hiszpanami.

Szwecja udowodniła już kibicom, że wywalczenie remisu w starciu z La Roją jest możliwe. Dzięki twardej grze obrońców i dobrym ustawianiu się na boisku piłkarzy, podopieczni Janne Anderssona nie dopuścili do utraty bramki i sprawili mają sensację. Trzymamy kciuki, żeby tą drogą podążyła także Polska.

Bonus od depozytu na mecz Polaków dostępny jest dla wszystkich graczy posiadających konto na forBet. Należy jedynie dokonać wpłaty za min. 20PLN, a nasze konto bonusowe zostanie zasilone o 50% kwoty depozytu. W ten sposób możemy otrzymać aż do 250 zł! Aby otrzymać bonus należy przynajmniej raz obrócić kwotą depozytu kuponem AKO z kursem min.2.0. Promocja trwa jednak tylko 19.06.2021 od godziny 00:00 do 23:59. Aby móc później wypłacić bonus należy w czasie do 48 godzin od depozytu obrócić całą jego kwotą jednokrotnie kuponem AKO z min. 3 zdarzeniami z kursami nie mniejszymi niż 1.40.

Z kodem TYPERVIP u bukmachera forBet otrzymasz bonus do 2000PLN!

Odbieram 2000 PLN z kodem TYPERVIP