Nadciągający weekend zapowiada się naprawdę ciekawie. Najlepiej wygląda oferta na piłkę nożną, bowiem czekają nas chociażby jedne z najciekawszych derbów świata – derby Manchesteru. Jest to mecz o tyle nietypowy, że bez względu na obecną dyspozycję Manchesteru United i City, wynik jest w zasadzie niemożliwy do przewidzenia. Jeden z legalnych bukmacherów oferuje ciekawą promocję na weekend. W jej ramach możemy zdobyć aż do 750 pln bonusu od depozytu. Jakie są warunki skorzystania?

Bonus od depozytu do 750 pln na weekend

Oprócz wspomnianego starcia na Wyspach, do ciekawych zestawień dojdzie także w Niemczech i we Włoszech. Czekają nas tam starcie Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen, a także arcyciekawy mecz Milanu z Napoli. Dodatkowo, w Anglii odbędzie się starcie szalenie istotne w kontekście wyścigu mistrzowskiego. Liverpool podejmie na Anfield genialnie grający West Ham. Wygrana The Reds bardzo ułatwi im pogoń za panującym w tabeli Manchesterem City. Bukmacher LVBet oferuje bonus w postaci 50% od depozytu. Maksymalnie możemy otrzymać aż 750 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego LVBet.

W dniach 04.03-06.03.2022, do godziny 23:59, należy dokonać depozytu minumum 20 pln (maksymalna kwota, do której przysługuje 50% od depozytu to 1500 pln). Po wpłacie 50% bonusu znajdzie się na saldzie bonusowym. W celu wypłaty lub odblokowania do dalszej gry, należy bonus obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym 1.75 w ciągu 30 dni. Do obrotu można wykorzystać całą ofertę bukmachera z wyjątkiem sportów wirtualnych, player bets i gier karcianych.

[blok_bonus]