W najbliższych dniach czeka nas odpoczynek od pucharów europejskich. Starcia ćwierćfinałowe przyniosły wiele emocje, ale wracamy do topowych lig europejskich. W ramach tych spotkań genialnie dysponowany Liverpool podejmie Manchester United, Real Madryt rozegra trudne spotkanie z Osasuną, zaś Polscy kibice będą mogli podziwiać starcie pretendentów do tytułu mistrzowskiego, Rakowa Częstochowa i Pogoni Szczecin. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich.

Bonus od depozytu do 200 pln

Bukmacher Betfan oferuje 50% bonusu od depozytu aż do 200 pln. Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W środowy wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Angers z PSG, zaś w Anglii obecny mistrz kraju, Manchester City, rozegra ciężki mecz z Brighton prowadzonym przez Grahama Pottera. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 50% kwoty do 200 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji? Warto przyjrzeć się również kodowi promocyjnemu Betfan.

Promocja dotyczy klientów, którzy dokonali już minimum 2 depozytów. W celu skorzystania z bonusu od depozytu, w dniach 19.04-20.04.2022, należy dokonać depozytu na minimalną kwotę 20 pln. Bonus wyniesie 50% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 200 pln należy wpłacić 400 pln. Aby odblokować bonus należy obrócić całą bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie AKO lub SOLO z minimalnym kursem łącznym 2.50. Następnie, w celu wypłaty, należy bonus obrócić 1-krotnie, grając za cały bonus, po kursie łącznym min. 3.80 na kuponie AKO z przynajmniej 3 zdarzeniami. Czas na obrót bonusem wynosi 48h.

[blok_bonus]