W najbliższym dniach będziemy kontynuować rozgrywki Ligi Narodów. W ramach tych spotkań silna Hiszpania zmierzy się z ex-mistrzami Europy, a więc Portugalią, Belgia rozegra trudne spotkanie z Holandią, zaś Francja zmierzy się z Danią. Legalni bukmacherzy przygotowują obecnie wiele ciekawych promocji, my jednak szczególnie przyjrzymy się jednej z nich. Bukmacher forBET oferuje bowiem 200% bonusu od depozytu do 200 pln bez obrotu! Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Bonus od depozytu 200% bez obrotu

Gdyby po wspomnianych spotkaniach było nam mało, terminarz rozpieszcza nas jeszcze bardziej. W sobotni wieczór przyjdzie nam podziwiać starcie Włoch z Niemcami, a w niedzielę Portugalia zmierzy się ze Szwajcarią. Wspomniany legalny bukmacher przygotował specjalną promocję, w ramach której możemy otrzymać niemały bonus od depozytu – 200% kwoty do 200 pln. Jak skorzystać z promocji? Warto przyjrzeć się również sekcji typy dnia.

Oferta dotyczy tylko nowych graczy. W celu skorzystania z bonusu od depozytu, od dnia 01.06.2022 do odwołania, należy zarejestrować konto gracza i dokonać depozytu na minimalną kwotę 1 pln. Bonus wyniesie 200% od kwoty wpłaty – aby uzyskać maksymalną kwotę wynoszącą 200 pln należy wpłacić 100 pln. Aby uruchomić bonus należy obrócić całą bonusową kwotą 1-krotnie, na kuponie Solo (z kursem min. łącznym 2.20) lub AKO (min. 2 zdarzenia) z minimalnym kursem łącznym 2.20, z min. kursem pojedynczego zdarzenia 1.30. Czas na obrót to 30 dni.

[blok_bonus]