Od piątku 5 sierpnia wróciły trzy z pięciu topowych lig europejskich. W weekend byliśmy już świadkami starć w Premier League, Bundeslidze i Ligue 1. Naturalną koleją rzeczy jest, że jeśli chodzi o aktywną grę i obstawianie, nasza uwaga skupiła się obecnie właśnie na tychże rozgrywkach. Nie powinniśmy jednak zamykać się na wydarzenia sportowe, jakie oferują nam także niższe ligi. Do tego zachęca nas również bukmacher Betfan, który przygotował nową ofertę promocyjną. 

Niskie ligi też dostarczają ogromnych emocji

Wobec startu najważniejszych europejskich rozgrywek uwaga większości graczy w pierwszy weekend sierpnia skupiła się właśnie na nich. Sam nie jestem wyjątkiem i również zaliczam się do tej grupy, która gdy tylko pojawiła się taka możliwość, skupiła się na przygotowywaniu kuponów w oparciu o topowe ligi. Zdecydowanie nie ma się jednak co do nich ograniczać, bo prawdziwie nieprzewidywalne wyniki padają w niższych ligach. A to oznacza dla nas paradoksalnie możliwość większego zarobku. No, chyba że bazujemy jedynie na kuponach z tzw. pewniaczkami. Wtedy rzeczywiście lepiej skupić się na TOP 5 ligach europejskich. 

Zdecydowanie warto śledzić wyniki w III lidze polskiej z uwagi na poczynania Wieczystej Kraków. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej interesujących drużyn z niższego szczebla. Wieczysta ma budżet pozwalający jej na sprowadzenie wielu interesujących piłkarzy, a przedsezonowe sparingi rozegrała m.in. przeciwko RCD Mallorca, Salernitanie. Klub prowadzi znany szerszej publiczności Franciszek Smuda, który w przeszłości trenował Widzew Łódź, a także reprezentację Polski. Każdy legalny bukmacher posiada w swojej ofercie zakłady na niższe ligi polskie. Jeśli poszukujecie darmowych typów bukmacherskich na mecze z tychże lig, zajrzyjcie na naszą stronę. 

zasady-promocji-betfan

Promocja Betfan trwa do dnia 7 sierpnia godz. 23:00. Żeby wziąć w niej udział, należy postawić kupon za dokładnie 42 zł, który będzie zawierał dowolny zakład na Niskie Ligi Polskie – ligi równe III lidze i/lub niższe. Kurs minimalny kuponu to 2.50. Po spełnieniu tych warunków od razu otrzymamy od bukmachera freenet w wysokości 42 zł. Wygrana z kuponu postawionego za freenet będzie pomniejszona o jego wartość. Bukmacher dla nowych użytkowników ma bonus powitalny Betfan. Z naszym kodem promocyjnym uzyskacie do niego dostęp.

warunki-promocji-betfan