Bonus powitalny 650 PLN ForBET

0

Bonus powitalny od depozytu 100% do 650 pln -> Rejestracja

  1. Zarejestruj się z użyciem kodu bonusowego: ZT50
  2. Dokonaj wpłaty od 20 do 600 pln.
  3. Dokonaj 1-krotnego obrotu depozytu (w co najmniej 2 zakładach) po kursie łącznym 1,7 i wyżej
  4. Napisz na maila promocje@iforbet.pl z informacją iż dokonałeś obrotu
  5. Otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty + jeszcze dodatkowe 50 pln (przy wpłacie co najmniej 100pln)
  6. (swój depozyt można wypłacić po 1-krotnym obrocie i dalej grać już samym bonusem)
  7. Natomiast warunki obrotu bonusu to x8 po kursie 3,0+ w czasie max 30 dni

Pytania i odpowiedzi:

Dokonałem pierwszej wpłaty i mój bonus jest wciąż nieaktywny, dlaczego?
W momencie dokonania pierwszej wpłaty na konto gracza bonus powitalny zostaje dopisany automatycznie jednakże jest on „zablokowany” do momentu w którym gracz dokona obrotu pierwszą wpłatą zgodnie z wymogami regulaminu promocji bonus powitalny.

Jak dokonać obrotu depozytem?
Za obrót obiera się łączną kwotę postawionych zakładów. Do wykonanego obrotu nie jest zaliczana wygrana w zakładzie, tylko stawka za jaką został zagrany zakład. Dla przykładu wygrywając zakład za 100 pln po kursie 1,7 i wygranej 170 pln do obrotu wlicza się jedynie 100 pln, czyli wartość za jaki zakład został postawiony. Do obrotu zaliczane są również zakłady przegrane.

Moja wpłata to 100 pln, dlaczego nie otrzymałem maksymalnego bonusu?
Drogi graczu, Twój bonus to 100% od Twojego depozytu. Równowartość wpłaconej przez siebie kwoty otrzymasz od nas w bonusie. W regulaminie znajdziesz też jakie są minimalne i maksymalne kwoty dla depozytów.

Dlaczego nie mogę postawić zakładu za środki bonusowe?
Przede wszystkim należy sprawdzić czy do postawienia zakładu zostało wybrane saldo bonusowe. Jeżeli jest zaznaczone powinno być podkreślone zieloną linią, (jest to widoczne w prawym górnym rogu ekranu po zalogowaniu się na konto gracza) jeżeli nie jest – proszę kliknąć na saldo bonusowe tak by się podkreśliło.
Należy też pamiętać o spełnieniu warunków regulaminu odnośnie minimalnego kursu jaki powinien być przy zawieraniu zakładu.

Gdzie mogę sprawdzić stan obrotu bonusem powitalnym?
Stan obrotu aktualnym przyznanym bonusem można sprawdzić klikając (po zalogowaniu się na konto gracza) w ikonę MOJE KONTO znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu strony głównej. Następnie należy kliknąć w zakładkę BONUS znajdującą się po lewej stronie ekranu. Oprócz obrotu bonusem znajdują się tam również inne istotne informacje – data przyznania oraz m.in data ważności bonusu.

Dokonałem obrotu jednak bonus wciąż nie został przeniesiony do salda głównego, dlaczego?
Prosimy pamiętać aby podczas dokonywania obrotu depozytem kupony były zgodne z regulaminem. W innym wypadku nie zostaną zaakceptowane przez system i saldo bonusowe nie będzie odblokowane.

Jak otrzymać dodatkowe 50 pln do bonusu?
Możesz powiększyć swój bonus podając przy rejestracji kod jednego z naszych partnerów. Warunkiem do otrzymania dodatkowych 50 pln jest wykonanie depozytu na kwotę conajmniej 100 pln. Bonus zostanie automatyczny dodany do kolejki bonusowej i należy go aktywować.

Jeśli napotkasz problemy, napisz do nas wiadomość na fanpage Zawód: Typer

Rating: 5.0. From 7 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o