Po remisie z Węgrami 3:3, Polacy dostają świetną okazję do pewnego odkucia się i zdobycia pierwszej pełnej puli punktów w eliminacjach do Mistrzostw Świata w Katarze. Z okazji tego meczu forBET przygotował akcję w której dostajesz bonusy za akcje! Jeśli nie masz konta na forBET to nie zwlekaj, załóż już teraz, a otrzymasz trzy bonusy powitalne!

Bonus za akcje!

W niedzielę o godzinie 20:45 Polska na Stadionie Wojska Polskiego znajdującego się w Warszawie podejmie naszego grupowego rywala Andorę. Nasi niedzielni przeciwnicy w pierwszym meczu kwalifikacji przegrali 1:0 z drużyną Albanii, mecz był rozgrywany na Estadi Nacional w Andorze.

ForBET z okazji tego meczu przygotował ciekawą promocję, możesz w niej dostać bonus jeśli znajdzie się tam jedno z wymienionych zdarzeń. 10 zł dostaniesz za każdy gol naszego kapitana Roberta Lewandowskiego zza pola karnego, warto tutaj przypomnieć ładny strzał zawodnika Bayernu który oddał właśnie zza pola karnego w meczu z Węgrami, któremu zabrakło z 50 centymetrów do tego żeby padła bramka. Za każdy gol zawodnika z formacji obronnej także otrzymasz 10 zł, tutaj trzeba prawdopodobnie liczyć na rzuty rożne. Otrzymasz także 10 zł za każdą asystę Piotrka Zielińskiego. Za każdego gola Andory na pocieszenie dostaniesz 15 zł. Jeśli Polska strzeli więcej niż 5 goli to otrzymasz bonus 20 zł, a jeśli będziemy mieli posiadanie powyżej 75% to dostaniesz kolejne 20 zł. Jeśli więc na przykład Lewandowski strzeli 2 gole zza pola karnego, Zieliński raz asystuje, a Polska wygra 5:1 otrzymasz łącznie 65 zł.

Aby wziąć udział w tej promocji i móc dostać bonus za wyżej wymienione zdarzenia musisz najpierw zagrać kupon AKO na którym znajdą się co najmniej 3 zdarzenia (kurs pojedynczego zdarzenia musi minimum 1.30) za dokładnie 69 zł, jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty meczu Polska – Andora. Jeśli spełnisz podane warunki to dostaniesz bonus za wydarzenia na boisku.

Nie jeden, nie dwa, a trzy bonusy czekają na Ciebie na forBET!

Odbieram trzy bonusy na start!