Copa America to turniej, który przyciąga fanów futbolu południowoamerykańskiego. W 2021 roku 47. edycja odbędzie się w tym samym czasie co mistrzostwa Europy! W związku z tym wielu graczy chętnie zwróci swój wzrok w kierunku tej imprezy. Jaki jest bonus Copa America? Czy istnieje kod promocyjny Copa America? Jakie są promocje na Copa America?

Kod promocyjny Copa America

Jak w przypadku praktycznie każdej edycji największymi faworytami będą Brazylijczycy oraz Argentyńczycy. Jedni prowadzeni przez Neymara, drudzy – przez Lionela Messiego, dla którego może to być ostatnia Copa America w karierze. Groźni będą też zawsze nieprzewidywalni Chilijczycy oraz solidni Urugwajczycy. Należy jednak pamiętać, że wszyscy piłkarze z topu będą mieli za sobą jeden z dziwniejszych sezonów. W trakcie argentyńsko-kolumbijskiego turnieju mogą być już mocno zmęczeni. Warto więc spokojnie przyglądać się poczynaniom każdej kadry.

Bonus na Copa America to jednak coś, czego będą szukać gracze u swoich bukmacherów. Dedykowana oferta to bowiem coś, co zawsze potrafi przyciągnąć użytkowników. Promocje na Copa America mogą obejmować darmowe zakłady oraz zwiększenie kwoty wpłaconej na konto. Niewykluczone też, że bukmacher przygotuje specjalny kod promocyjny Copa America. Co będzie zawierał? Warto śledzić strony każdego bukmachera, żeby pozostać na bieżąco.

Zobacz też: Bonusy bez depozytu

Bonus na Copa America

copa america bonusy

Niewykluczone, że podczas turnieju można będzie m.in. otrzymać freebet za obstawienie spotkań Copa America. Jeśli kupon zostanie przegrany, to otrzymamy zwrot postawionej sumy na nasze konto. Prawdopodobnie trafi on jako „bonus”, więc będziemy musieli nim obrócić na warunkach wskazanych przez bukmachera. By jednak być na bieżąco, trzeba obserwować poczynania na oficjalnych stronach.

Bonus na Copa America z pewnością będzie licznie poszukiwany, więc legalni bukmacherzy spróbują przygotować ciekawą ofertę. Im bliżej turnieju, tym większa szansa na ciekawe zdarzenia. Kod promocyjny Copa America może być więc świetną szansą na pomnożenie swoich środków.

Początkowo turniej miał odbyć się w 2020 roku, jednak organizatorzy zostali zmuszeni do zmiany terminu na kolejny rok. Wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Dlatego też impreza rozpocznie się 12 czerwca w Buenos Aires, a zakończy 12 lipca w Barranquilli. Warto zaznaczyć, że będzie to pierwsza edycja od 1983 roku, której gospodarzami będą dwa państwa – Argentyna oraz Kolumbia.

Promocje na Copa America

copa america promocje

Tak wygląda podział na grupy:

Grupa A (Argentyna, Boliwia, Urugwaj, Chile, Paragwaj)

Grupa B (Kolumbia, Brazylia, Wenezuela, Ekwador, Peru)

Początkowo zaproszeni byli jeszcze Australijczycy oraz Katarczycy, jednak ze względu na nowy termin eliminacji mundialu w strefie azjatyckiej postanowiono, że udział wezmą tylko ekipy z Ameryki Południowej.

Zapowiadają się więc wielkie emocje! A żeby były jeszcze większe, bukmacherzy przygotują specjalną ofertę na to wydarzenie. Promocje na Copa America? Można się tego właśnie spodziewać!

Zwiń
1.Jakie bonusy przygotują bukmacherzy na Copa America? Tego jeszcze w 100% nie wiemy, ale należy spodziewać się darmowych zakładów oraz zwiększenia kwoty wpłaconej na konto. 2.Kiedy i gdzie rozpocznie się Copa America? Impreza rozpocznie się 12 czerwca w Buenos Aires.