Oprócz dobrego bonusu powitalnego Ewinner ma również ciekawą promocję na drugą ligę. Polega ona na tym, że po spełnieniu określonych warunków, dostaniemy freebet o wysokości 1 zł, za każdą strzeloną bramkę w danej kolejce. Trzeba przyznać, że jest to dosyć nietypowa promocja. W praktyce, niezależnie od rezultatu naszego kuponu i tak coś zyskujemy. Polskie niższe ligi, mogą okazać się być ciekawymi alternatywami dla spotkań najlepszych drużyn na świecie.

Bonus na 2 ligę!

Dzisiaj, czeka nas sporo zmagań na boiskach 2 ligi polskiej. Pierwsze dwa spotkania, rozpoczną się już o godzinie 13:00. Pierwszym z nich, będzie pojedynek drugiego zespołu Lecha Poznań ze Zniczem Pruszków. Oba zespoły znajdują się obecnie w dolnej części tabeli, mając na swoim koncie zbliżoną ilość punktów. Równolegle rozpocznie się spotkanie w Rzeszowie, gdzie miejscowa Stal, podejmie Garbarnie Kraków. Spotkanie zapowiada się dosyć ciekawie, z uwagi na fakt, że oba zespoły walczą jeszcze o play-offy. Bukmacherzy nieznacznie faworyzują drużynę gospodarzy, a kurs na ich zwycięstwo wynosi około 1.80. Warto dodać, że Stal Rzeszów, nie wygrała z ekipą z Krakowa od 2014 roku.

Nieco później, bo o godzinie 16:30 rozpocznie się spotkanie, gdzie zmierzą się ze sobą kolejne dwie drużyny, z dolnej części tabeli. Hutnik Kraków rywalizować będzie na swoim terenie z Błękitnymi Stargard. Oba zespoły prezentują bardzo nieregularną formę i trudno jest przewidzieć, w jakiej dyspozycji będą na dzisiejsze spotkanie. Pół godziny później, zobaczymy pojedynek Bytovii Bytów z KKS Kalisz. W dodatku, o godzinie 18:00 zmierzą się ze sobą: Motor Lublin i Wigry Suwałki, oraz Sokół Ostróda ze Skrą Bełchatów. Na dokładkę, o godzinie 19:30, będziemy świadkami zmagań dwóch drużyn, które radzą sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Mowa oczywiście o meczu Chojniczanki z rezerwami Śląska Wrocław. Większość dzisiejszych starć będzie pomiędzy drużynami o podobnym poziomie, co skutkować może znaczną ilością bramek.

Jeżeli jesteśmy zainteresowani wzięciem udziału w promocji, wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Na wstępie, musimy obstawić wszystkie mecze danej kolejki, wskazując jedynie zwycięzce meczu lub ewentualny remis. Taki kupon, należy postawić za co najmniej 20 zł. W zasadzie, to wszystkie wymagania, postawione przez bukmachera. Po ich spełnieniu, otrzymamy freebet o wartości tylu złotych, ile padnie w danej kolejce bramek.

Jeżeli nie masz jeszcze konta na eWinner, odbierz zakład bez ryzyka o wartości 155 zł!

Chcę otrzymać zakład bez ryzyka