Boxing Day w tym roku był dużo uboższy w mecze, aniżeli w poprzednich latach. Była to konsekwencja wielu zakażeń koronawirusem w drużynach ligi angielskiej, które zostały z tego powodu przełożone. Pod koniec roku w związku ze zmianami terminów, zaległych spotkań Premier League nagromadziło się tyle, że niemal codziennie mamy okazję obstawiać tę ligę. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher LVBet. 

W Anglii nieustanne przekładanki

Z meczów zaplanowanych na Boxing Day nie dane nam było zobaczyć starć Liverpool – Leeds, Wolverhampton – Watford i Burnley – Everton. W przypadku pozostałych jak przystało na ten wyjątkowy dzień w Premier League, nikt raczej zawiedziony nie był. Najlepszą wizytówką tegorocznego Boxing Day był mecz Manchesteru City z Leicester, który zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy aż 6:3. Do przerwy było 4:0, jednak Lisy nadgoniły wynik i w 65 minucie przegrywały już tylko 4:3. Obywatele nie dali wyrwać sobie jednak zwycięstwa. 

Na poniedziałek zaplanowano starcie Newcastle United z Manchesterem United, które zwiastuje spore emocje. Ostatni raz Sroki wygrały w 2019 roku. Wówczas mecz zakończył się wynikiem 1:0. Od tamtej pory cztery razy górą były Czerwone Diabły, a bilans jest dość upokarzający dla Newcastle – 15 bramek strzelonych i zaledwie cztery stracone. Ta statystyka dobrze wróży dla ekipy Ralfa Rangnicka. Wyraźnym faworytem tego starcia według legalnych bukmacherów jest oczywiście Manchester United.

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa w dniach 28-30.12. Należy postawić kupon AKO z minimum 2 zdarzeniami z Premier League. Kurs kuponu musi wynieść przynajmniej 2.00. W ten sposób skonstruowane kupony nie będą obciążone podatkiem, a co za tym idzie, na nasze konto wpłynie większa wygrana. Warto pamiętać także o bonusie powitalnym LVBet, który daje wiele korzyści.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]