Po wielu tygodniach oczekiwania wróciły wreszcie europejskie puchary. Mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Konferencji Europy zostaną rozegrane w dniach 15.02-17.02, a od nagromadzenia interesujących pojedynków może aż rozboleć głowa. Na pierwszym planie naturalnie znajduje się starcie PSG z Realem Madryt, ale oprócz tego jest wiele hitowych starć, których nie wypada przegapić. Promocję na tę okazję przygotował bukmacher LVBet.

Puchary wkraczają w decydującą fazę

Runda grupowa dla wielu zespołów była jedynie czasem na poukładanie swojej gry i odpowiednie zgranie się. W fazie pucharowej pozostały już tylko najsilniejsze drużyny, które potrafią zaskakiwać, a już na pewno walczą do końca. Naturalnie w Lidze Mistrzów jest to już faza ⅛, natomiast zespoły rywalizujące w Lidze Europy i Lidze Konferencji Europy stoczą boje najpierw w 1/16 finału. W tej fazie zobaczymy między innymi FC Barcelonę, która zmierzy się z Napoli.

Hitowe starcia w ⅛ Ligi Mistrzów to mecze PSG z Realem Madryt, a także Interu Mediolan z Liverpoolem. Legalni bukmacherzy jako faworytów tych par wskazują Paryżan i The Reds. Biorąc pod uwagę formę tych zespołów, nie powinno to dziwić. Liverpool jak walec rozjeżdża kolejnych rywali, a do składu Realu powrócił dopiero po kontuzji Karim Benzema, który może nie znajdywać się w najwyższej formie. Dokładając do tego gorszą skuteczność Viniciusa, mamy klarowne argumenty za tym przemawiające.

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet to klasyczny bonus od depozytu. Z okazji powrotu europejskich pucharów, jeśli dokonamy depozytu, bukmacher dołoży nam 50% jego wartości aż do 750 PLN. Oznacza to, że aby liczyć na maksymalny możliwy bonus powinniśmy wpłacić 1500 PLN. Promocja trwa od 15 do 17 lutego. Oprócz tego bukmacher ma w ofercie atrakcyjny bonus powitalny LVBet. Nie zapomnijcie z niego skorzystać, zakładając konto.

warunki-promocji-lvbet

[blok_bonus]