Weekend 29-30 stycznia różni się nieco od standardowych jeśli chodzi o ofertę na piłkę nożną. Najsilniejsze ligi europejskie nie grają dzisiaj z uwagi na przerwę reprezentacyjną.  Piłka reprezentacyjna to teraz gorący temat, a my nie wiemy jeszcze, kto zamelduje się w półfinałach Pucharu Narodów Afryki. Wiemy za to na pewno, że z ofertą promocyjną startuje bukmacher LVBet. Oferuje on nam swój klasyczny bonus w wysokości 500 PLN na weekend.

Puchar Narodów Afryki wydarzeniem weekendu w piłce nożnej

Osiem najsilniejszych zespołów zostało w grze o Puchar Narodów Afryki. W weekend zostaną rozegrane mecze Gambia – Kamerunem, a także Burkina Faso – Tunezja. Zdrowy rozsądek podpowiada, że do następnej fazy dostaną się Nieposkromione Lwy i Orły Kartaginy. Na tym turnieju byliśmy już jednak świadkami wielu zaskakujących rezultatów, tak więc niczego nie można być pewnym. 

Zdecydowanym hitem tych ćwierćfinałów jest mecz Makroko z Egiptem. Niemniej ciekawie wygląda na papierze starcie Senegalu z Gwineą Równikową. Gwinejczycy już w poprzedniej rundzie sprawili niemałą niespodziankę, wygrywając po serii rzutów karnych z Mali. Pytanie, czy stać ich na powtórzenie sukcesu i odprawienie murowanych faworytów legalnych bukmacherów w tym pojedynku. Wciąż niepewny jest występ największej gwiazdy Senegalu – Sadio Mane. Napastnik Liverpoolu w starciu z Wyspami Zielonego Przylądka doznał urazu głowy, który zmusił go do przedwczesnego opuszczenia boiska. 

zasady-promocji-lvbet

Promocja LVBet trwa w dniach 28-30 stycznia. Aby wziąć w niej udział należy dokonać depozytu za minimum 20 PLN. Bukmacher oferuje nam bonus od wpłaty aż 50% do 500 PLN. Oznacza to, że jeśli wpłaciły na konto 1000 PLN, otrzymamy dodatkowe 500! Środki bonusowe podlegają 4-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym 1.75 lub wyższym. Pamiętajcie, żeby podczas rejestracji skorzystać z kodu promocyjnego LVBet.

warunki-promocji-lvbet[blok_bonus]