Weekend zazwyczaj oznacza mnóstwo emocji związanych z meczami w topowych ligach europejskich. W dniach 29-30 tym razem będziemy musieli obejść się smakiem, gdyż jest przerwa reprezentacyjna. Naszą uwagę powinniśmy przekierować zatem na mecze eliminacji do Mistrzostw Świata i Puchar Narodów Afryki, gdzie wielkimi krokami zbliżają się rozstrzygnięcia. Z tej okazji promocją obdarowuje nas bukmacher eWinner.

PNA wkracza w kluczową fazę

Już tylko osiem najsilniejszych zespołów zostało w grze o Puchar Narodów Afryki. W weekend zostaną rozegrane mecze między Gambią i Kamerunem, a także Burkiną Faso i Tunezją. Jako faworytów tych pojedynków legalni bukmacherzy wskazują Nieposkromione Lwy i Orły Kartaginy, jednak turniej pokazał już, że można spodziewać się niespodziewanego.

Zdecydowanym hitem tych ćwierćfinałów jest mecz Maroko z Egiptem. Obie reprezentacje są w gronie ścisłych faworytów do mistrzostwa, więc odpadnięcie jednego z nich na tym etapie będzie siłą rzeczy niespodzianką. Egipcjanie największe nadzieje pokładają w niezmordowanym Mo Salahu, dla którego jak na razie nie jest to turniej zbyt udany. Napastnik Liverpoolu zdobył jedną bramkę w czterech meczach, a kibice reprezentacji oczekują od niego więcej.

zasady-promocji-ewinner

W ramach promocji Futbol Totalny możemy otrzymać freebet w wysokości 25 zł. Aby tak się stało, trzeba postawić kupon za dokładnie 49 zł, na którym znajdą się przynajmniej dwa mecze z oferty na piłkę nożną. Minimalny kurs łączny kuponu to 2.50. Otrzymany freebet należy wykorzystać w przeciągu 24h grając przez aplikację mobilną bukmachera eWinner. Ma on w swojej ofercie także interesujący bonus powitalny. Dostęp do niego zyskacie z naszym kodem promocyjnym eWinner.

warunki-promocji-ewinner

[blok_bonus]