Poza samą reprezentacją Polski, nasza uwaga podczas Mistrzostw Świata w Katarze skierowana będzie również na wyniki najlepszych drużyn, które wymieniane są w gronie faworytów. Brazylia, Argentyna, Francja, Anglia. To między innymi te zespoły wzbudzają również wielkie emocje przed mundialem. Na okazję pierwszego meczu Lwów Albionu na turnieju promocję przygotował bukmacher Fortuna. Zapoznajcie się z jej szczegółami. 

Kurs 50.00 na wygraną Anglii z Iranem

Anglicy do Mistrzostw Świata w Katarze przystąpią jako wicemistrz Europy. Lwy Albionu podczas Euro 2021 okazały się gorsze w finale od Włochów, którzy sensacyjnie nie awansowali na tegoroczny mundial. Podopieczni Garetha Southgate’a wymieniany są w gronie faworytów przed Mistrzostwami Świata. Tym oczekiwaniom będą musieli jednak sprostać. W kadrze jest wielu młodych i niezwykle utalentowanych zawodników, którzy będą chcieli się podczas mundialu pokazać z jak najlepszej strony. Ich wyniki przed turniejem nie napawał niestety optymizmem. Anglicy nie wygrali żadnego z ostatnich sześciu meczów, a na domiar złego spadli z Dywizji A Ligi Narodów. 

Sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów!

W pierwszym meczu Lwy Albionu zmierzą się z Iranem. Wokół reprezentacji kraju z Bliskiego Wschodu krąży teraz wiele kontrowersji. W Iranie od wielu tygodni trwają protesty, które są brutalnie tłumione przez rząd. O konflikcie boją się jednak otwarcie mówić nawet piłkarze reprezentacji, który mogłaby za to spotkań kara. Anglicy są murowanymi faworytami przed starciem z Iranem, a każdy inny wynik niż ich zwycięstwo traktowany będzie jako ogromna niespodzianka. Ich grze towarzyszyć może ogromna presja. Jeśli zastanawiacie się, co warto postawić w tym meczu, zajrzycie na naszą stronę. Znajdziecie tam typy bukmacherskie na wszystkie mecze Mistrzostw Świata. 

Zasady promocji Fortuna na mecz Anglia – Iran

Fortuna przygotowała promocję wyłącznie dla nowych użytkowników. Należy założyć konto w dniach 19-21 listopada i wpłacić min. 30 zł depozytu. Następnie zagrać pierwszy kupon SOLO za 4 zł na zwycięstwo Anglii w meczu z Iranem. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną w wysokości 200 zł, która nie podlega warunkom obrotu. Podczas zakładania konta nie zapomnijcie skorzystać z naszego kodu promocyjnego. Zapewni to dostęp do bonusu powitalnego Fortuna. Składa się na niego wiele bonusów i korzyści.

Warunki promocji Fortuna na mecz Anglia – Iran