Mimo wątpliwej jakości rywala kibiców reprezentacji Polski rozgrzewa zbliżające się spotkanie eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze przeciwko Andorze. Biało-Czerwoni większych problemów w tym wypadku mieć nie powinni. Warto jednak pamiętać o tym, że zwycięstwo w przypadku remisu lub porażki Albanii z Anglią daje nam pewne miejsce w barażach, zatem mecz swoją stawkę ma. Na tę okazję promocję przygotował bukmacher forBet.

Statystyki bezlitosne dla Andory

Bilans Polski w starciach ze stosunkowo młodą reprezentacją Andory wygląda dość miażdżąco dla rywali. 2 zwycięstwa Biało-Czerwonych i bilans 7:0. Większość piłkarzy piątkowego rywala naszej reprezentacji futbolem zajmuje się jedynie półamatorsko. Ciężko zatem oczekiwać, żeby Andora mogła nawiązać w meczu z Polakami jakąkolwiek walkę. Oczekujemy, że Lewandowski i spółka zamkną to spotkanie już w pierwszej połowie i dzięki temu dadzą szansę na wykazanie się rezerwowym w dalszej fazie spotkania.

Mocno jednostronnie prezentują się kursy bukmacherskie na ten mecz. To, że Polacy zdaniem legalnych bukmacherów są faworytem, jest sprawą dość oczywistą. Dowodzi tego fakt, że typy na zwycięstwo Andory oscylują nawet w okolicach 60.00. Reprezentację tego kraju w ostatnich miesiącach stać było jedynie na zwycięstwa w starciach z San Marino i remis z Gibraltarem. Jest to dość dobitne świadectwo realnej jakości naszych eliminacyjnych rywali.

Promocja forBet trwa w dniach 10.11-12.11. Jeśli chcemy się na nią załapać, należy zagrać kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami za dokładnie 69 zł. Kupon musi zawierać typ z oferty na mecz Andory z Polską. Po spełnieniu tych warunków mamy szansę na otrzymanie bonusów za:

  •  Robert Lewandowski strzeli gola po asyście Matty’ego Casha (jeden gol = jeden bonus) – 30 PLN

  • Karol Świderski i/lub Arkadiusz Milik strzelą gola (jeden gol = jeden bonus) – 10 PLN

  • Grzegorz Krychowiak otrzyma żółtą kartkę (10 PLN), dwie żółte (20 PLN) lub bezpośrednią czerwoną (30 PLN)

  • Polska posiadanie piłki powyżej 78,5% – 15 PLN

  • Polska powyżej 8,5 rzutu rożnego – 10 PLN

  • Polska nie strzeli gola – 15 PLN

  • Polska przegra pierwszą połowę, by wygrać cały mecz – 50 PLN

Bukmacher ma w swojej ofercie także atrakcyjny bonus powitalny forBet. Warto z niego skorzystać obstawiając ten mecz.

[blok_bonus]