O 20:45 Polacy rozpoczną kolejne spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Świata. Rywalem będzie skromne San Marino, które miesiąc temu przegrało z Polakami 1:7. Dzisiejsze spotkanie rozegrane będzie na Stadionie Narodowym, który jest dla naszej reprezentacji niczym twierdza. Na okazję zbliżającego się meczu promocję przygotował bukmacher forBet.

POLSKA – SAN MARINO. AŻ 10 PLN ZA KAŻDEGO GOLA

Sytuacja Polaków przed meczem

Na ten moment w grupie I Polacy zajmują 3 miejsce z 11 punktami po 6 meczach. Przed nami znajdują się Albania i Anglia, które punktów mają odpowiednio 12 i 16. Rywalizacja o pierwsze miejsce w grupie może być już poza naszym zasięgiem, jednak druga lokata to dla Biało-Czerwonych obowiązek. Warto zaznaczyć, że na ten moment Polacy znajdują się w gronie najbardziej bramkostrzelnych reprezentacji w eliminacjach. Pod względem zdobyczy bramkowych wyprzedzają nas jedynie Belgia, Dania i Holandia.

Kursy na mecz z San Marino prezentują się wprost miażdżąco dla naszych rywali. Kursy na zwycięstwo gości u najlepszych bukmacherów wahają się od 100.00 aż do 176.00! Oczywiście szanse na zwycięstwo San Marino są bliskie zeru, jednak jak pokazał ostatni pojedynek, tę reprezentację stać było na strzelenie Polakom gola.

zasady-promocji-forbet

Promocja forBet obowiązuje do 9.10 godz. 20:45. Chcąc wziąć w niej udział, należy zagrać kupon AKO złożony z minimum 3 zdarzeń, na którym znajdzie się przedmeczowy typ z oferty meczu Polska – San Marino w el. mistrzostw świata. Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie nie może być niższy niż 1.30. Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 119 PLN. Bez względu na jego rozliczenie, bukmacher wypłaci nam na konto bonusowe 10 PLN za każdą bramkę, która padnie w meczu. Grając kupon na mecz Polaków nie zapomnijcie skorzystać z bonusu powitalnego forBet.

warunki-promocji-forbet[blok_bonus]